Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Filmová magie kapely Queen pokračuje i na DVD a Blu-ray™

Film Bohemian Rhapsody sesbíral čtyři Oscary včetně ocenění pro Ramiho Maleka, od podzimu válcuje česká kinaa některé rekordy si ponechal i na své vydání na DVD, Blu-ray™a 4K Ultra HD™.
Přidat na Facebook
Film vystřídal Avatara na čele nejúspěšnějších zahraničních filmů v českých kinech v historii a ještě před svým vydáním na discích zaznamenal 50000 předobjednávek. S předstihem je možné očekávat, že se snímek stane nejprodávanějším diskem roku i několika posledních let.
„Bohemian Rhapsody se rychle stal fenoménem, velké množství lidí na něj šlo do kina nejen dvakrát, ale i třikrát či vícekrát. Je to ten výjimečný typ filmu, kněmuž se diváci vrací a vracet budou,“ říká Václav Dvořáček, šéf oddělení domácích nosičů Bontonfilmu, který bude snímekna domácích nosičích vydávat.
Náklad pro první den vydání na discích je 100000 ks, Bontonfilm ale předpokládá dolisování a celkové prodeje Bohemian Rhapsody v počtu 150000 ks.
Prémiový formát disků 4K Ultra HD™ bude navícj ak jeden z prvních filmů obsahovat zbrusu novou obrazovou verzi HDR10+.Bonusy se zákulisí . . . nesestříhaný koncert Live Aid a dohled muzikantů.

Na všech vydaných formátech, tedy naDVD, Blu-ray™ a 4K Ultra HD™, je nezkrácené vystoupení filmové skupiny na koncertu Live Aid o plné délce 20 minut. Fanoušci si tak budou moci navíc užít dvě celé skladby, které během filmové rekonstrukce nezazněly, a to Crazy Little Thing Called Love a We Will Rock You. „Odehráli jsme celých dvacet minut tak, jako kdysi Queen,“říká oceňovaný představitel Mercuryho Rami Malek.Na Blu-ray™ a 4K Ultra HD™ dostanou diváci fascinováni příběhem i hudbou skupiny Queen ještě výraznější přídavek v podobě bonusových videí o celkové délce 80 minut. Díky nim dostanou možnost podívat se důkladně na to, jak celý film vznikal. Záběry ze zákulisí a natáčení, přípravy na role, kostýmy, vznik filmu, rozhovory stvůrci a herci a samozřejmě setkání hudebníků Queen se svými hereckými představiteli. „Měl jsem zrovna kytaru vruce, když se Brian May poprvé přišel podívat na zkoušení a přípravy. První, co mě napadlo, bylo: Panebože, hlavně ať neřekne, abych něco zahrál,“přiznává se smíchem představitel legendárního kytaristy Gwilym Lee.
Velkým tématem je i příprava ikonickéhovystoupení vrámci koncertu Live Aid. Pohled do zákulisí ukáže i samotné natáčení koncertu, rekonstruované pódium postavené na starém letišti, důraz na realistické detaily i moderní triky.
Bohemian Rhapsody získal čtyři Oscary včetně ocenění pro Nejlepšího herce v hlavní roli, Zlatý Glóbus pro Nejlepší film vžánru drama a pro Nejlepší mužský herecký výkon. Bohemian Rhapsody přesahuje i svět filmu. Souběžně s disky vychází i oficiální kniha kfilmu od vydavatelství JOTA plná fotografií, zážitků a pohledů na natáčení. Na DVD, Blu-ray™a 4K Ultra HD™ vychází Bohemian Rhapsody 6. března 2019.


Zdroj: Lukáš Vedral / Bontonfilm
Tina
(Martina )
úterý 12. 3. 2019 08:00
, Martina . 2019. Filmová magie kapely Queen pokračuje i na DVD a Blu-ray™. Vychytané.cz. [Online] 12. 3. 2019. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12881. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Filmova-magie-kapely-Queen-pokracuje-i-na-DVD-a-Blu-ray™
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 16:45