Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Čtvrteční Barum Rally Show s The Backwards

Barum rally Zlín show s Radiem Zlín – pod tímto názvem se skrývá zábavné a kulturní odpoledne plné her a soutěží s rally tématikou, moderátorských life vstupů a hitů z Rádia Zlín, hlavního mediálního partnera. Zábavný a kulturní program v rámci letošní barumky proběhne ve čtvrtek 21. srpna od 15:30 hodin na náměstí Míru před zlínskou radnicí a potrvá až do večerních hodin.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rally Party
čtvrtek 21. srpna 2008 21:00
(konec +- pátek 22. srpna 2008 04:00)
Metro
Zlín (CZ)
„Diváci a navštěvníci barumky se mohou ve čtvrtečním odpoledni a podvečeru těšit na možnost vyzkoušení poslední verze simulátoru formule 1 nebo čtyřkolkovou motocyklovou dráhu s nejnovějšími čtyřkolkami a nebo překvapení na závěr v podobě vystoupení skupiny The Backwards - The Beatles revival band,“ uvedla ing. Šárka Bednaříková, vedoucí marketingu a sponzoringu Barum rally Zlín a spoluorganizátorka čtvrteční akce. Hlavním tahákem pro diváky bude autogramiáda vybraných předních jezdců Barum rally Zlín v čele s trojnásobným vítězem Romanem Krestou, který zároveň představí svůj soutěžní vůz Peugeut 207 Super 2000 v barvách Tescoma Rally Teamu. Autogramiáda vypukne v 17 hodin „Největší pozornost jsme věnovali nejmenším fanouškům barumky. Připravili jsme pro ně spoustu her o vstupenky a promo předměty Barum rally Zlín 2008, dále automobilové modely nebo tzv. skákací hrnec pro nejmenší a řadu atrakcí,“ vysvětlila Bednaříková.

Na zlínském náměstí zároveň proběhne technická přejímka soutěžních historických vozů v rámci Star rally, která bude součástí barumky. Divákům se představí soutěžní skvosty nedávné minulosti jako jsou legendární vozy Fiat 131 Abarth, Škoda 130 RS, dále Opel Ascona, BMW 2002, Volkswagen Brouk, škodovky nejrůznějších typů a řada dalších. Výsledky Star rally budou sestavy na základě hlasování diváků v průběhu rally, když fanoušci hodnotí průjezd a jejich favorita. Hlasování proběhne ve spolupráci s Rádiem Zlín, stačí odeslat esemesku ve tvaru RZ mezera a startovní číslo (například RZ 25) na číslo 9000603. Vyhrát můžete řadu věcných cen jako například celoroční předplatné časopisu Rally, DVD s tématikou rally a další.

Během celého odpoledne jsou připraveny ze zlínského náměstí před radnicí moderátorské vstupy a Live přenosy Radia Zlín do vysílání, chybět nebude ani bohaté občerstvení. Pořadatelé Barum rally Zlín ve spolupráci s Radiem Zlín zvou všechny příznivce automobilového sportu na zlínské náměstí Míru. Důležitá informace pro diváky: vstup na celý program je volný. Příznivci automobilového soutěžního sportu mohou i další hodiny čtvrtečního dne strávit ve Zlíně při populární barumce. Ve večerních hodinách proběhne ve sportovní hale Novesty veřejnosti přístupná technická technická a v noci ze čtvrtka na pátek seznamovací jízdy na trati divácké Super rychlostní zkoušky v ulicích krajského města a bývalého svitovského areálu.


Časový harmonogram akce BARUM RALLY ZLÍN show s Radiem Zlín:

15:30 hodin: zahájení programu

16:30 hodin: talk show – živé vysílání Rádia Zlín z náměstí Míru

17:00 - 18:30 hodin: technická přejímka - Star rally historic s následnou výstavou.

17:00 hodin: autogramiáda předních jezdců ze startovní listiny Barum rally Zlín
(včetně Romana Kresty s ukázkou soutěžního vozu)

18:30 - 19.30 hodin: koncert skupiny The Backwards - The Beatles revival band


Součástí akce: moderátorské vstupy a „life přenosy“ Radia Zlín z náměstí Míru, soutěže o vstupenky a promo předměty Barum Rally Zlín 2008, nejnovější automobilový simulátor formule 1, čtyřkolková motocyklová dráha s možností vyzkoušení, RC Modely, skákací hrnec pro nejmenší, občerstvení atd.
majkl
(Michal Gaja)
středa 20. 8. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Čtvrteční Barum Rally Show s The Backwards. Vychytané.cz. [Online] 20. 8. 2008. [Citace: 21. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1288. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ctvrtecni-Barum-Rally-Show-s-The-Backwards
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;)  
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.118s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 100.26.179.41
Serverový čas: úterý 21. května 2024 22:51