Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Lil Xan už v neděli rozpoutá v Praze Xanarchii

O support se postará Redzed
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Lil Xan
neděle 10. března 2019 21:00
(konec +- pondělí 11. března 2019 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Jeden z nejposlouchanějších rapperů současnosti Lil Xan se už za několik dní premiérově představí v Praze. „Nejnenáviděnější dítě“, jak sám sebe nazývá, přiveze v neděli 10. března do Lucerna Music Baru nejen svůj hit Betrayed a oblíbenou desku Total Xanarachy, ale i aktuální singly.

O parádní rozjezd celého večera se postará Redzed. Těšte se na tvrdé beaty, naštvané texty a heavymetalové vokály. Vystoupení v pražském Lucerna Music Baru zkrátka slibuje jeden velký mejdan, který bude pravděpodobně dost náročný. Hlavně pro publikum, ze kterého by mohli být slabší jedinci hospitalizováni, podobně jako když se Lil Xan loni na podzim přejedl pikantními chipsy.

Před čtyřiceti lety rozpoutali Sex Pistols ve Velké Británii anarchii. Namísto punku má teď ale ve světě hudby hlavní slovo rap. I proto vznikl v Kalifornii kolektiv Low Gang, kam se před dvěma lety rekrutoval i mladý Diego Leanos. Známí mu říkají Diego, ve světě je ale víc známý pod přezdívkou Lil Xan. Mezi mladými tak mohla brzy propuknout „totální xanarchie“.

Než se ale milovníci potetovaných tváří a léků na předpis dostali ke sborovému skandování „Xans don’t make you, xans gon take you“, musel začít Lil Xan podobně jako jiní současní hudebníci. Na Soundcloudu a Youtube, odkud se dostal až k nejstreamovanějším interpretům Spotify. Been Bout It, Slingshot nebo Who Are You? - to jsou všechno hity, které předznamenaly loňský debut Total Xanarchy a následný mixtape Heartbreak Soldiers. Protože mu byl velkou inspirací Mac Miller, rozhodl se Lil Xan, že navíc natočí album jako poctu tomuto zesnulému hudebníkovi.

Předprodej v síti Goout: http://goout.net/cs/listky/lil-xan/ftrd/.

Více informací na www.facebook.com/events/310138233159660/.

Odkazy:

http://xanarchygang.com/ 

www.facebook.com/lilxanfuhyobih/
http://spoti.fi/2S9AB6p
http://www.facebook.com/melanchoboy1998

Dodala: Silvie Marková
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 9. 3. 2019 08:00
Chovancová, Michaela. 2019. Lil Xan už v neděli rozpoutá v Praze Xanarchii. Vychytané.cz. [Online] 9. 3. 2019. [Citace: 6. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12876. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Lil-Xan-uz-v-nedeli-rozpouta-v-Praze-Xanarchii
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.121.117
Serverový čas: úterý 6. prosince 2022 18:53