Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Klára Vytisková zahájí s Andreyou Trianou festival Mladí ladí jazz

Na konci března odstartuje 10. ročník mezinárodního festivalu Mladí ladí Jazz nezaměnitelná britská zpěvačka Andreya Triana, která originálně proplouvá mezi soulem, popem a jazzem.
Přidat na Facebook
Její vystoupení 30. března v Divadle Archa podpoří v roli předskokanky Klára Vytisková se svou kapelou. Zahájení festivalu se tedy ponese ve znamení dvou silných ženských hlasů, dvou různých autorských rukopisů, ale se společným jmenovatelem energické show. „Když jsem před deseti lety brouzdala po bazaru s deskama, hrál tam z repráku Andreyin singl Lost Where I Belong, ona má opravdu krásnou barvu hlasu, desku jsem si koupila.” říká Klára Vytisková a s úsměvem dodává: „V Arše se kruh uzavře, nechám si ji podepsat!” Koncert v Divadle Archa bude jednou z mála příležitostí vidět Kláru naživo. V poslední době koncertuje zřídka, ale na podzim potěší své fanoušky novým albem. Za první „sólovku“ Home si vysloužila cenu Anděl. Nové album s názvem Life In Colour chystá na květen i Andreya Triana. Návštěvníci Archy se tak mohou těšit na řadu novinek.

Vstupenky na festival jsou v prodeji v síti GoOut. Více informací je k dispozici na www.mladiladijazz.cz

Rodačka z Londýna Andreya Triana vsadila na hudbu - svou životní vášeň už jako teenagerka úplně všechno. A vyplatilo se to! Netrvalo příliš dlouho a spolupracovala se zvučnými jmény jako Bonobo či Flying Lotus. To vše stihla ještě než vydala svou první desku, kterou produkoval právě Bonobo, na kultovním labelu Ninja Tune. V pražské Arše představí své v pořadí třetí album Life In Colour, které vychází v květnu na labelu Hi-Tea Records. „Trvalo mi dlouho, abych se sama se sebou cítila dobře,“ říká Andreya Triana o cestě ke své novince. „Je opravdu úžasné, když konečně dosáhnete bodu, kdy máte víc dobrých dnů než těch špatných.“ Life In Colour je album pro lidi, kteří milují život, je únikem ze současného světa plného chaosu k čisté radosti. První ochutnávkou je singl Woman, což je soulovo-popová hymna zdravé sebelásky.Klara & The Pop to je šarm a energie, jimiž oplývá Klára Vytisková, majitelka Anděla za své první sólové album Home, obklopená elitní sestavou mladých muzikantů. Vytisková a její kapela si svou muzikou a famózním nasazením podmanili diváky na Colours Of Ostrava nebo na největším festivalu ve střední Evropě maďarském Szigetu. Cesta, která začala před lety s úspěšnými Toxique, se přehoupla do další dimenze. Klara & The Pop je důkaz, že dobrá písnička, zahraná s chutí, šarmem a drajvem, nepotřebuje škatulky, ale jen vnímavé posluchače.

Mezinárodní festival Mladí ladí jazz má na naší i evropské hudební scéně mimořádné postavení. Jeho dramaturgie se zaměřuje zejména na mladé posluchače, tvůrce a interprety. Již deset let neustále vyhledává bez zábran ta nejzajímavější nová jména a představuje umělce, kteří vnáší čerstvý vítr do jazzového světa, překračují hranice stylů a žánrů a udržují tak jazz stále v kontaktu s mladým auditoriem.

Program festivalu Mladí ladí jazz 2019:
30. 3. / 20:00 - Andreya Triana + support Klara & The Pop, Divadlo Archa
6. 4. / 20.00 - Edi Nulz + support Molotow Moloch Quartet, Jazz Dock

8. 4. / 20.00 - Oran Etkin & Band + support Lost Notion, Jazz Dock
16. 4. / 19.30 - Alfa Mist + support Antonín Dlapa & JeN Hovorka + Tom Holič, Palác Akropolis

24. 4. / 20:30- Jameszoo + support Johannes Benz + Android Asteroid, MeetFactory

25. 4. / 20.00 - Yarah Bravo + support Hard to Frame, Jazz Dock
30. 4. MLADÍ LADÍ JAZZ OPEN-AIR: (TBA)

Více informací:
Web: www.mladiladijazz.cz
Facebook: www.facebook.com/mladiladijazz/
Youtube kanál: www.youtube.com/channel/UCNkQH82TDFzveqpxZsW5Mrw
Spotify playlist: http://bit.ly/mlj2019-Spotify

Předprodej vstupenek na GoOut: http://goout.net/cs/festivaly/mladi-ladi-jazz-2019/jlcxd/+gwsnl/

Pořadatelé připravili limitovanou sérii permanentek na 3 velké koncerty:
http://goout.net/cs/concerts/andreya-triana+alfa-mist+jameszoo/eapyd/+pyyrl/

Pro mladé do 26 let je vždy několik prvních desítek vstupenek na každý koncert za speciální cenu 111 Kč. Ostatní jsou pak s výhodnými slevami.

Dodala: Silvie Marková
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 11. 3. 2019 08:00
Chovancová, Michaela. 2019. Klára Vytisková zahájí s Andreyou Trianou festival Mladí ladí jazz. Vychytané.cz. [Online] 11. 3. 2019. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12863. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Klara-Vytiskova-zahaji-s-Andreyou-Trianou-festival-Mladi-ladi-jazz
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.111s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 19:53