Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Muž roku Jakub Kraus hraje v ukázce na film Captain Marvel

Tento čtvrtek vstupuje do českých film nová marvelovka Captain Marvel. V ukázce na film si zahrál i Jakub Kraus – český Muž roku 2015 a trenér českých celebrit a výživový poradce profesionálních sportovců. Spolu s manželkou Evou v Londýně vyzkoušeli náročný trénink, kterým procházela hlavní herečka Brie Larsonová.
Přidat na Facebook

Hlavní postavou filmu Captain Marvel je bývalá armádní pilotka Carol Denversová, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Herečka Brie Larsonovou, která roli superhrdinky ztvárňuje, musela před natáčením projít náročným výcvikem. Studio Disney/Marvel umožnilo zažít tento náročný tréning pár vyvoleným fitness trenérům z Evropy. Za Českou republiku byli vybráni osobní trenéři českých celebrit Eva Kraus (Havelková) a Jakub Kraus.


Jakub během eventu k Captain Marvel na vlastní kůži pilotoval letadlo během akrobatického letu.
„Zážitek z akrobatického létání byl naprosto úžasný! Letěl jsem s bývalým armádním pilotem, který mi ve vzduchu postupně ukazoval těžší a těžší prvky, potom mě dokonce nechal pilotovat a s letadlem jsem dokonce udělal i tzv. přemet. Vrcholem bylo, když mě pilot nechal pronásledovat druhé letadlo a střílet po něm z imaginárních kulometů. Musím přiznat, že ke konci letu už mi z těch všech otoček a přetížení (až 4G) nebylo nejlépe a musel jsem to chvíli rozdýchávat, nabízený papírový pytlík jsem ale naštěstí využít nemusel :-).“

Pro Jakuba byl skvělý zážitek také natáčení ukázky pro film Captain Marvel. Natáčela se v Londýně „Ta ukázka je tak skvěle natočená, že na chvilku podlehnete iluzi, že ve filmu opravdu hraju! Dokonce mi psal kamarád, kterému jsem ji posílal, že vůbec nevěděl, že jsem ten film natáčel a že mi moc gratuluje k takovému úspěchu! 😊“


TRENINK PODLE CAPTAIN MARVEL
Eva a Jakub měli možnost na vlastní kůži vyzkoušet náročný trénink, kterým procházela před natáčením herečka Brie Larsonová, aby obstála v roli superhrdinky.

Jak byl pro trenéry českých celebrit náročný trénink hlavní představitelky a setkání s hvězdou Brie Larsonovou?


Pro Jakuba to byla zajímavá zkušenost, s některými cviky se setkal úplně poprvé a nadchly jej!
Evu hodně zajímalo povídání o tom, jak se na film připravovala. „Byla jsem překvapená z toho, jak tvrdě a dlouho na sobě makala! Držela striktně čistou stravu spočítanou na určitý počet kalorií, půl roku trénovala dvoufázově, ráno dělala kardio a odpoledne silový trénink v posilovně. Poslední tři měsíce zařazovala do tréninku lekce speciálních dovedností potřebných do filmu jako bojové sporty (hlavně judo, které si oblíbila) nebo jógu.“


Tréning, který si Eva s Jakubem vyzkoušeli, byl zaměřen na dynamiku, kondici a cvičení hlavně s vlastní váhou těla. „Bylo to intenzivních čtyřicet minut s vojenskými instruktory, kteří do tréninku začlenili i prvky z tzv. boot campů, cvičili jsme hodně ve dvojicích, moc mě to bavilo!“, říká Eva, která chce některé kombinace cviků převzít i do svých tréninků, které připravuje například pro Moniku Marešovou nebo Hanku Mašlíkovou.
O TRENÉRECH:
Eva Kraus (Havelková)
https://www.instagram.com/fitnessevisek/?hl=cs
Osobní trenérka (např. Monika Marešová, Hanka Mašlíková, Klára Medková, Tereza Barošová aj.), výživová poradkyně, bývalá profesionální závodnice v bikini fitness, influencer. Majitelka krabičkové stravy Vitalbox.

Jakub Kraus
https://www.instagram.com/krausik89/?hl=cs
Muž roku 2015, výživový poradce a osobní trenér řady českých celebrit (Leoš Mareš, Zorka Hejdová, Radek Kováč, Iveta Fabešová aj.), majitel krabičkové stravy Vitalbox. Se stravou radí nebo radil např. tenistkám Karolíně a Kristýně Plíškovým, hokejistům Jakubovi Klepišovi nebo Jaroslavovi Hlinkovi, fotbalistům Tomášovi Koubkovi, Martinovi Frýdkovi, Václavu Kadlecovi, raperovi Marpovi, zpěvákovi Pavlovi Vítkovi a spoustě dalších.

Zdroj: www.falcon.cz
Lenny
(Lenka Nosková)
středa 6. 3. 2019 18:48
Nosková, Lenka. 2019. Muž roku Jakub Kraus hraje v ukázce na film Captain Marvel. Vychytané.cz. [Online] 6. 3. 2019. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12856. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Muz-roku-Jakub-Kraus-hraje-v-ukazce-na-film-Captain-Marvel
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 06:30