Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Praha bude o víkendu mekkou Hip Hopu, slavit bude i den žen

Pokud patříte mezi ty, kteří střádají plány na víkend už od samotného začátku pracovního týdne, přicházíme s tipy, co byste do svého plánu určitě neměli zapomenout zařadit. Následující víkend totiž má rozhodně co nabídnout.
Přidat na Facebook
The Legits Blast
Do Prahy se sjede světová špička breakin‘ a bboyingu na festival The Legits Blast. Desát ročník, který spoluorganizuje legenda Hip Hopové scény, slovenský tanečník a rapper MG promění na tři klub Tresor v mekku evropské bboy scény. Na programu je work shop s jedním z nejlepších bboy současnosti, Victorem, který přijede s Ameriky reprezentovat Red Bull BC One Allstars, crew battle se zastoupením 50 crews z celého světa, mezi nimiž najdeme i celosvětový dreamteam Green Panda nebo dreamteam Squadron. Nesmí chybět after party, která speciálně pro ty, kteří nepřestávají lovit jedinečné zážitky, proběhne pokaždé na jiném místě.

Mejdan ve We All jako pocta ženám
Již od stávky amerických švadlen v roce 1908 se každý rok dne 8. 3. slaví mezinárodní den žen. Režim nerežim, práce nepráce, den žen měl své místo v naší republice od nepaměti, a proto se Jägermeister djs Poeta a Akvamen dohodli, že si jako hosta pro 31. vydání klubové noci We All, které tentokrát vychází právě na pátek 8. 3. 2019, pozvou nadějnou a krásnou djku Wee. Tančit se tak bude v pohodových rytmech funku, rapu, house music a breakbeatu za účasti ledově namražených drinků za speciální ceny a geniální atmosféry jednoho z nejvkusnějších klubů v Praze. Startuje se tradičně v 22:00.

Dodal: Jonáš Kašpar
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 4. 3. 2019 19:00
Chovancová, Michaela. 2019. Praha bude o víkendu mekkou Hip Hopu, slavit bude i den žen. Vychytané.cz. [Online] 4. 3. 2019. [Citace: 6. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12852. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Praha-bude-o-vikendu-mekkou-Hip-Hopu,-slavit-bude-i-den-zen
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: středa 6. prosince 2023 12:43