Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kopletní program HIP HOP KEMPu jenž dnes startuje...

Přípravy kempu se řítí do finále, dodělávají se poslední detaily, šperkují se maličkosti... A již dnes začíná český hiphopový svátek..
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
HIP HOP KEMP 2008 pátek
pátek 22. srpna 2008 15:00
(konec +- pátek 22. srpna 2008 22:00)
Letiště Hradec Králové
Hradec Králové (CZ)
Jedna z nejdůležitějších kempových povinností je však plnohodnotný line-up, jehož kompletní časový rozvrh vám teď přinášíme. Hezky si naplánujte víkend, protože je z čeho vybírat.

T-MUSIC STAGE

Pátek 22.8. (16 - 02)
16:00 STRAPO /SK/
16:40 TAFROB /CZ/
17:20 EMDEE & DJ TUCO & C.MONTS /UK/
18:00 TPWC (SOKOL & PONO) /PL/
18:40 PETE PHILLY & PERQUISITE /NL/
19:20 KOOL SAVAS /D/
20:00 O.S.T.R. /PL/
20:45 WAX TAILOR /FR/
21:30 "TURNTABLE JAZZ LIVE
(DJ Rafik, Adlib, Ben*, Guilty Simpson, Frank Nitty of FND & Illa J) /USA, D/"
22:30 KANO /UK/
23:20 LOOPTROOP ROCKERS /SWE/
0:10 "ARMY OF THE PHARAOHS
(King Syze, King Magnetic, Reef The Lost Cauze, Outerspace + Snowgoons Soundsystem & Sicknature) /USA, D/"
1:00 eMC (Masta Ace, Punchline, Wordsworth, Strick) /USA/

Sobota 23.8. (16 - 02)
16:00 MOJA REČ + KOMPLOT /SK/
16:40 NATO /USA, D/
17:20 IDEAFATTE /CZ/
18:00 HUSS & HÖDN /D/
18:40 ASM (A STATE OF MIND) /UK, D/
19:20 MR.LIF & AKROBATIK /USA/
20:00 NAVIGATORS /CZ/
20:40 VEC + ZVERINA /SK/
21:20 MAJORS /DK/
22:00 ZION I /USA/
22:40 LEEROY /FR/
23:20 KONTRAFAKT /SK/
0:00 ATMOSPHERE + BROTHER ALI /USA/
1:00 PHAROAHE MONCH /USA/

Neděle 24.8. (16 - 20)
15:30 2CZTERY7 + FLEXXIP & EMIL BLEF /PL/
16:10 OLLI BANJO /D/
16:50 STIG OF THE DUMP UK/
17:30 U.N.I.T.Y. ALLSTARS
18:10 PIO SQUAD /CZ/
19:00 THE ROOTS /USA/


RAPUBLIC OPEN AIR STAGE

Pátek (14 - 23)
14:00 - 15:30 DJ WALTERIX /IT/
15:30 - 17:00 DJ D1 /IT/
17:00 - 18:00 TVS /CZ/
18:00 - 19:00 MAAT /CZ/
19:00 - 20:00 DEEFLUX, MIKEY T & EURGH /UK/
20:00 - 21:00 ROHDIAMANTEN /D/
21:00 - 22:00 DRAGO /RUS/
22:00 - 23:00 HEADDY & DJ LOWA /CZ/

Sobota (14 - 23)
14:00 - 16:00 DJ SHAKUL /SK/
16:00 - 18:00 FUNK MOGULS - DJ AKA & Sean John /USA, CZ/
18:00 - 19:00 BPM /CZ/
19:00 - 20:00 DANOSŤ /SK/
20:00 - 21:00 THE ARHYTHMETICS /CZ/
21:00 - 22:00 LÚZER, SEDLÁCI & GULOS POTROK /SK/
22:00 - 23:00 NAČEVA & DJ FIVE /CZ/

Neděle (14 - 23)
14:00 - 15:30 DJ NIGHT SKINNY /IT/
15:30 - 17:00 DJ UNCINO /IT/
17:00 - 18:00 KHOMATOR /CZ/
18:00 - 19:00 WUTY presents UL FARMA /CZ/
19:00 - 20:00 FRONTRAPPERKONFERENZ (FRK) /D/
20:00 - 21:00 ZEMĚVZDUCH + INSIDE KRU /CZ/
21:00 - 22:00 BRAD STRUT, SKANDAL & BEAT BUTCHA /OZ, UK/
22:00 - 23:00 KAZE & THE RETURNERS /USA, PL/


TIC TAC HANGAR

Čtvrtek (18-02)
18:00 - 19:30 JAHODA /CZ/
19:30 - 20:30 DJ TAKTYK /CZ/
20:30 - 22:00 "TIC TAC HIP HOP TALENTS
Ttalent + Woltaire /CZ/
Omega Styl /CZ/
Wessani /CZ/"
22:00 - 23:00 RENDEZSKA-SK
23:00 - 00:00 KAZE & THE RETURNERS /USA, PL/
00:00 - 02:00 DJ LEFTO /BE/

Pátek (18-04) baile funk / baltimore club night
18:00 - 20:00 DJ QUIME (Dutty Weekend, Mean Bucket) /UK/
20:00 - 22:00 DJ TUCO & DJ SWORDZ (Dutty Weekend, Mean Bucket) /UK, BE/
22:00 - 00:00 DJ MENTAL CUT + MC PROF /PL/
00:00 - 02:00 KAZEY /FR/
02:00 - 04:00 DJ TUCO & DJ SWORDZ (Dutty Weekend, Mean Bucket) /UK, BE/

Sobota (18-04) dubstep / grime night
18:00 - 22:00 CZ DUBSTEP ALLSTARS
"SIDE9000, ANS, MATOA,
MACHINEFUNCK (ABU & NAILER)"
22:00-00:00 MIRETZ & ES-HA /SK/
00:00 - 01:00 CHIPMUNK /UK/
01:00 - 02:00 DURRTY GOODZ + DJ LOGAN SAMA /UK/
02:00 - 04:00 COKI of Digital Mystikz /UK/

Neděle (19-04) pure funk and nuttin' but a funk night
19:00 - 20:00 "TIC TAC HIP HOP TALENTS
Klam /CZ/
Black Olives /CZ/"
20:00 - 22:00 STICKY DOJAH /D/
22:00 - 00:00 MARC HYPE & JIM DUNLOOP /D/
00:00 - 02:00 DJ LEFTO /BE/
02:00 - 04:00 ROBOT /CZ/


U.N.I.T.Y. B-GIRL STAGE PRESENTED BY SUBOTAGE & YARAH BRAVO

Pátek (18 - 04)
16:30 - 17:20 DJ MIMI FRESH /UK/
17:20 - 17:30 Introduction Yarah Bravo, Karin & host Eternia
17:30 - 18:00 BAD KAT /Georgia, USA/
18:00 - 18:30 CLEO /SWE/
18:30 - 19:00 VAITEA /IT/
19:00 - 19:15 Open mic with DJ THAT FUCKING SARA
19:15 - 19:40 EYERIS /NYC, USA/
19:40 - 20:05 LADY LYKES /London, UK/
20:05 - 20:45 FIVA /D/
20:45 - 21:15 STACY EPPS /Atlanta, USA/
21:15 - 21:45 ENVI /PL/
21:45 - 22:15 STEFF LA CHEFFE /CH/
22:15 - 22:45 TOO FUNK SISTAZ /D/
22:45 - 23:00 B-Girl show with DJ THAT FUCKING SARA
23:00 - 23:30 SHANIA D & CHELA SIMONE /LA, USA/
23:30 - 00:30 APANI B /NYC, USA/
00:30 - 02:00 stage break
02:00 - 02:30 ROXANNE SHANTE /NYC, USA/
02:30 - 03:00 YARAH BRAVO & MESTIZA /SWE, London, UK/
03:00 - 04:00 DJ SHORTEE /LA, USA/
04:00 - 05:00 DJ THAT FUCKING SARA /DK / D/
05:00 - 06:00 DJ SUPET /CZ/

Sobota (16 - 04)
16:00 - 16:50 DJ SENSE
16:50 - 17:00 Introduction Yarah & Karin & host Stacy Epps
17:00 - 18:00 "Czech Female MC Showcase:
LARA303, MC ZUZKA, KENTA, GROOPI & DIG DOGGS /CZ/"
18:00 - 18:25 NIA GARA /D/
18:25 - 18:45 MAUIKAI /Florida, USA/
18:45 - 19:00 Open mic with DJ FRESHFLUKE
19:00 - 19:30 DESSEE /BG/
19:30 - 20:00 CARLA ALEXANDER /DK/
20:00 - 20:30 JENEEZ /D/
20:30 - 21:00 MAI /ESP/
21:00 - 21:30 LADY DAISEY /Florida, USA/
21:30 - 22:00 MARYA /IT/
22:00 - 22:30 ETERNIA /CAN/
22:30 - 23:00 STE STRAUSZ /FR/
23:00 - 23:45 INVINCIBLE /Detroit, USA/
23:45 - 00:30 BAHAMADIA /Philadelphia, USA/
00:30 - 02:00 stage break
02:00 - 02:30 YARAH BRAVO & ALL STARS
02:30 - 03:30 DJ SARAH LOVE /London, UK/
03:30 - 04:30 DJ FRESHFLUKE /D/
04:30 - 05:30 DJ SHANIA D /LA, USA/
05:30 - 06:00 DJ SUPET /CZ/

Neděle (18 - 02) hip hop classics night
18:00 - 20:00 DJ TRUSTY & DJ SKUPLA /CZ/
20:00 - 22:00 DJ BA2S /CZ/
22:00 - 23:00 PISTAMACHINA /BG/
23:00 - 00:00 C.MONTS & 1.000 NAMES /UK, BG/
00:00 - 02:00 DJ JACK /BE/


SEMTEX / JAHMUSIC REGGAE / DANCEHALL ARENA

Čtvrtek (18 - 02)
18:00 - 20:00 DJ SPANK /SK/
20:00 - 22:00 DJ KRISTEE /CZ/
22:00 - 00:00 DJ FATTE /CZ/
00:00 - 02:00 DJ B-SKI /USA/

Pátek (18 - 04)
18:00 - 20:00 DJ HEV /CZ/
20:00 - 23:00 NOMAD SOUND MEETS SENEGAL
23:00 - 04:00 DE SOUND CONNECTION:
MORTAL KOMBAT SOUND (Regensburg)
MANGO TREE SOUND (Nürberg)
SOULFIRE HI-FI (Kiel)

Sobota (18 - 04)
18:00 - 20:00 ADMIRÁL KOLÍBAL /CZ/
20:00 - 22:00 IRIE MEMBA /CZ/
22:00 - 00:00 ROCCAFLEX SOUND /CZ/
00:00 - 02:00 GHETTO YOUTHS /SK/
02:00 - 03:00 DANCEHALL QUEEN
03:00 - 04:00 DJ BABYLON ROCKER /CZ/

Neděle (18 - 04)
18:00 - 21:00 ROLLAND & MC ZAGAMUFFIN /CZ/
21:00 - 22:30 JAHMUSIC LIGHTA FEAT. EL CONDORSITO /CHILE/
22:30 - 00:00 CAŇAMAN SOUND /ESP/
00:00 - 01:00 BIG FAMILI /FR/
01:00 - 03:00 EAST WEST ROCKERS /PL/
03:00 - 04:00 ALL STARS JAM


DOMEZCECH

Pátek (16 - 04)
16:00 - 18:00 ADMIRÁL KOLÍBAL /CZ/
18:00 - 20:00 DJ FATTE /CZ/
20:00 - 20:30 GINGA MUNDO (capoeira show) /CZ/
21:00 - 22:00 JUMPING DRUMS live /CZ/
22:00 - 01:00 DJ BABYLON ROCKER /CZ/
01:00 - 04:00 DJ POEM /CZ/

Sobota (16 - 04)
16:00 - 18:00 ADMIRÁL KOLÍBAL /CZ/
18:30 - 20:00 ROXOR live /CZ/
20:00 - 20:30 TOMÁŠ TUČEK (hakisak show) /CZ/
20:30 - 22:30 ROXOR DJ's /CZ/
23:00 - 00:00 PSH live /CZ/
00:00 - 02:00 DJ MIKE TRAFIK /CZ/
02:00 - 04:00 JEEP MY JEANS (DJ Faty M + Eurodel) /CZ/

Neděle (16 - 04)
16:00 - 18:00 ADMIRÁL KOLÍBAL /CZ/
18:00 - 18:30 MAREK CREW (yo yo show) /CZ/
18:30 - 20:30 DJ FLUX /CZ/
20:30 - 22:30 DJ FRIKY /CZ/
22:30 - 00:30 DJ MANIAC /CZ/
00:30 - 02:30 DJ CHOCOLATIC /CZ/
02:30 - 04:00 DJ MAZTAH /CZ/


VESTAX HANGAR

Pátek (17-02)
17:00 - 18:00 DJ meeting + trénink
18:00 - 20:00 "IDA DJ BATTLE:
Kvalifikace - TECHNICAL CATHEGORY, SHOW CATHEGORY"
20:00 - 21:00 BEATBOX BATTLE - kvalifikace, čtvrtfinále
21:00 - 01:00 FREESTYLE BATTLE with DJ MIKE CZECH /CZ/
01:00 - 02:00 "SNOWGOONS SOUNDSYSTEM /D/
DJ ILLEGAL & DJ WAXWORK"

Sobota (17-02)
17:00 - 18:00 DJ meeting + practising
18:00 - 18:45 "IDA DJ BATTLE:
TECHNICAL CATHEGORY - eliminace (8 DJs)"
18:45 - 19:20 TECHNICAL CATHEGORY - semifinále (2 x 2 DJs)
19:30 - 19:45 TECHNICAL CATHEGORY - FINÁLE (2 DJs)
19:45 - 20:00 RESULTS, PRICEGIVING
20:00 - 21:00 WORKSHOP - BEATBOXING with Czech Beatbox Allstars /CZ/
21:00 - 22:00 OPEN MIC - Beatbox
22:00 - 23:00 BEATBOX BATTLE - semifinále, finále
23:00 - 01:00 "GRANDMAJSTER VÝROBY /SK/
special video DJing set"
01:00 - 02:00 LO DECK & GEN.RC /USA/

Neděle (18-02)
18:00 - 22:00 "Open mic with DIG DOGGS /CZ/
DJ CUBE
DJ YARRI
DJ STEREOTYP"
22:00 - 00:00 BEAT BUTCHA /UK/
00:00 - 00:40 "BEATBURGER BAND /CZ/ - beatbox performance
COSSIGA, FREAKY JEZUS, NASTY, FANY, EN.DRU, JOHNY TÝPEK, IVANHOE"
00:40 - 01:20 "SAY WORD /USA/
RABBI DARKSIDE & FARBEON"
01:20 - 02:00 "SUBPHONIK CREW /USA/
BABA ISRAEL & YAKO 440"


BACKSPIN VIP HANGAR

Pátek (16 - 04)
16:00 - 18:00 DJ BEZZY /CZ/
18:00 - 21:00 DJ MISZCZAK /PL/
21:00 - 23:00 DJ LIL ROWA /CZ/
23:00 - 01:00 DJ JACK /BE/
01:00 - 02:00 LO DECK & GEN.RC /USA/
02:00 - 04:00 HAITIAN STAR /D/

Sobota (14 - 04)
14:00 - 20:00 "THE DYNAMICS /CZ/
MARO
FLASH
URBO"
20:00 - 22:00 "THE SMELLS /D/
DJ ILLO
DJ GEROE"
22:00 - 02:00 "ILLUZIONISTS + JAY DIESEL /CZ/
DJ MAZTAH
DJ CHOCOLATIC
DJ OPIA"
02:00 - 04:00 "MIOKI CREW /D/
DJ COMA
DJ DOUGH
DJ SLEEK"

Neděle (14 - 04)
14:00 - 16:00 DJ JOEL B. /UK/
16:00 - 18:00 DTONATE /CZ/
20:00 - 00:00 "WAXOLUTIONISTS /A/
DJ BIONIC KID
DJ ZUZZEE
DJ BUZZ"
00:00 - 02:00 DJ TUCO /UK/
02:00 - 04:00 DJ STICKY DOJAH /D/


CENTRUM.CZ HOSPODA / CINEMA HALL

Pátek (12:00 – 17:30)
12:00 – 13:05 Krysař z Hutzoviny
13:15 – 14:05 Hudba stará jako můj jazyk: Bi Kidude – žijící legenda
14:15 – 15:30 Freestyle – umění rýmovat
15:45 – 17:00 Laya Project
17:00 – 17:30 LINK TV music video compilation

Sobota (12:00 – 18:45)
12:00 – 12:25 Badakhshan
12:40 – 14:15 Samba!
14:30 – 16:00 Beastie Boys : 50 kamer a 40 tisíc očí
16:15 – 16:40 Revitalizing Shashmaquam
16:55 – 18:00 Fresh film fest – nejjemnější výběr krátkých filmů
18:15 – 18:45 LINK TV music video compilation

Neděle (12:00 – 17:00)
12:00 – 13:20 Sierra Loene´s Refugee All Stars – Afrika
13:30 – 14:10 Dancing Kathmandu
14:25 – 15:40 Putování Dmitrije Šostakoviče
15:55 – 16:20 Tengir-too _ Mountain music of Kyrgyzstan
16:30 – 17:00 LINK TV music video compilation

Fred
(Fred Durst)
čtvrtek 21. 8. 2008 08:00
Durst, Fred. 2008. Kopletní program HIP HOP KEMPu jenž dnes startuje.... Vychytané.cz. [Online] 21. 8. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1285. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kopletni-program-HIP-HOP-KEMPu-jenz-dnes-startuje...
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.112.140
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 23:03