Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Česká republika má svojí Dámu roku 2019

V pražském klubu Theatro se konal první finálový galavečer soutěže Dáma roku 2019. Vítězkou se stala podnikatelka Anuše Řezníčková (56) z České Třebové, druhé místo obsadila Věra Kameničková (67) z Prahy a na třetím místě se umístila Jana Vlčková (62) z Občova u Příbrami.
Přidat na Facebook
Na finálovém večeru byly prezentováný medailonky a poté se finalistky předvedly ve 4 disciplínách .První byla přehlídka plážového oblečení Beach Swan, následovala otázka poroty, přehlídka business oblečení Jaroslavy Procházkové a společenských šatů od společnosti Svatební ráj. Večerem provázeli moderátoři Karel Voříšek a Miroslav Šimůnek.

V porotě usedla např. herecká legenda Marie Drahokoupilová, první dáma českého modelingu Milada Karasová, Muž roku 2018 a nejhezčí Evropan Jiří Kmoníček, scénárista Miroslav Oupic, stylista Kája Pavlíček, herečka a ředitelka divadla Radka Brzobohatého Romana Goščíková, zpěvačka Zuzana Stirská a režisér Vlastimil Venclík a mnoho dalších.

V rámci celého večera se předávala i vedlejší ocenění: Dáma ALL TV (hlasovalo se na webovém portálu www.alltv.cz) : Irena Šímová, Dáma SYMPATIE: Janka Molitorisová, Dáma SOCIAL MEDIA: Martina Vlčková, Dáma OVERSHINE: Věra Kameničková.

,,Soutěž jsem si velmi užila, ale přiznávám, že to bylo velmi náročné. Jsem velice ráda, že jsem se mohla zúčastnit prvního ročníku, vložila jsem do soutěže hodně úsilí a samozřejmě jsem si přála v koutku duše se umístit v první trojce. Jsem velmi ráda, že jsem druhá a navíc ještě Dáma OVERSHINE ́ ́, řekla Věra Kameničková, která se umístila na druhém místě. ́ ́ Dáma Overshine nafotí celoroční kampaň pro přírodní kosmetiku. Myslím si, že Věrka je nejvhodnější ze všech finalistek. Je to dáma na úrovni s vytříbeným vkusem, ́ ́ uvedla zpěvačka Lucy Junk, která projekt Dáma roku vymyslela a za pomoci společnosti StockholmDream Production zrealizovala. "Samozřejmě jsme si vědomi několika nedostatků, který tento první večer provázel. Neočekávali jsme tak velké množství návštěvníků finálového večera, a proto víme, že příští ročník musíme směřovat na divadelní prostory. Nakonec to byl ale krásný večer a už fakt, že se naše dámy společně soustředily před prvním ročníkem u moře v Chorvatsku je krásné. Akce překonala naše očekávání, a proto musíme mnoho zdokonalit tak, aby každý z přítomných v sále od soutěžících do posledního diváka měl svůj komfort," dodala. „Porota určitě neměla lehké rozhodování, protože dámy si pozornost určitě zasloužily. Myslím si ale, stejně jako šéfka poroty, tedy první dáma českého modelingu Milada Karasová a také herečka Marie Drahokoupilová či její kolegyně a ředitelka Divadla Radka Brzobohatého Romana Goščíková, že věková hranice by měla být posunuta. Já bych byl pro kategorii 40 let a více,“nechal se slyšet Karel Voříšek.

Foto: Karel Labuť – image-club.cz
Tina
(Martina )
neděle 3. 3. 2019 18:00
, Martina . 2019. Česká republika má svojí Dámu roku 2019. Vychytané.cz. [Online] 3. 3. 2019. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12849. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ceska-republika-ma-svoji-Damu-roku-2019
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 03:17