Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

URBAN LEGENDS 12 už tento týden v Crossu!

Pražský Cross Club a label Tribal Vision Records představují již dvanáctý díl elektronického indoor festivalu Urban Legends.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Urban Legends 12 w/ Funk D´Void
sobota 23. února 2019 21:00
(konec +- neděle 24. února 2019 04:00)
Cross Club
Praha 7 (CZ)
Jako hlavní host se tentokrát představí britský veterán elektronické hudby Funk D’Void, kterého vedle špičkových setů proslavily i releasy na labelech jako Bedrock, Cocoon či Soma a remixy pro legendy jako New Order, Underworld, Laurent Garnier nebo Stephan Bodzin.

Line up doplní live set anglického producenta El Prevost, djské vystoupení českého audiomága Floexe, živý projekt DJ Slater & Urban Legends s Filipem Markesem a šest dalších špičkových djs: Schwa b2b Fatty M, Pavel Bidlo, Josef Sedloň, Biodan a 4BeCome1.

Funk D´Void, rodák z Glasgow, který aktuálně žije a působí v Barceloně, je na elektronické scéně už bezmála 30 let. Během nich dosáhl nespočtu úspěchů a uznání od mnoha hudebních velikánů, procestoval coby DJ celý svět a své znalosti a um nyní zúročuje jako mentor a učitel mladé generace.



Angličan El Prevost se dostává do povědomí již v roce 2001 a 2004, kdy zakládá vlastní labely Linx records a Built in Britain. Svůj první solo počin vydává v roce 2010 na Elevation recordings a ihned dostává nejvyšší hodnocení od např. Laurent Garniera. Jeho další tracky se stávají záhy vyhledávaným artiklem světových producentů a výročních kompilací.



Tomáš Dvořák aka Floex je pražský klarinetista, producent, skladatel a multimediální umělec. Ve své hudbě je velmi kreativní a nebojí se zabrušovat do všech odnoží atmosférické hudby, vytváření multimediálních instalací a soundtracků pro hry. Poslední jmenované ho nakonec proslavilo i mezinárodně. Jeho alba dosáhly několikrát i na prestižní ocenění nejen v České republice. V poslední době spolupracuje s vynikajícím hudebníkem Tomem Hodgem, se kterým vytváří nový umělecký koncept kombinující elektronickou a klasickou hudbu.

Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 20. 2. 2019 21:00
Chovancová, Michaela. 2019. URBAN LEGENDS 12 už tento týden v Crossu!. Vychytané.cz. [Online] 20. 2. 2019. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12832. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/URBAN-LEGENDS-12-uz-tento-tyden-v-Crossu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 05:09