Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Architekt vlastního úspěchu i hudební dráhy Talos přijede do Prahy

Eoin French, známý jako Talos, je irský zpěvák a producent, jehož skladby vás svou konejšivou produkcí i laskavým falsetem zavedou do něžných emocionálních nálad.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Talos
čtvrtek 23. května 2019 21:00
(konec +- pátek 24. května 2019 04:00)
Chapeau Rouge
Praha - Staré město (CZ)
Mimo hudební dráhu se Talos věnoval studiu architektury, která ho nadále inspiruje ve skládání písní. Na začátek února chystá vydání druhého alba „Far Out Dust“, s nímž 23. května zavítá do pražského Chapeau Rouge. Vstupenky v ceně 290 Kč budou v prodeji od 25. ledna na fource.cz a u prodejců GoOut.cz a Ticketmaster.Milovník řecké mytologie French od šesti let hraje na klavír, svou první kapelu založil ale až během studia architektury. Příprava debutu „Wild Alee“ mu trvala déle než tři roky, ale vyplatila se; The Irish Times desku označili jako spektakulární, The Independent o ní hovořil jako o ohromující a magazín The Line of Best Fit o ní napsal, že vám při jejím poslechu naskáče husí kůže.

Na letošní rok chystá Talos druhé album s názvem „Far Out Dust“, ohromující směs organické elektroniky se smyslem objevovat nepoznané. Novinka vznikala na cestách mezi New Yorkem, Los Angeles, Londýnem nebo Reykjavíkem: „Hodně nových skladeb jsem psal v dodávce. Díky vzdálenosti od domova jsem byl schopný odpoutat se od toho, na co jsem zvyklý a uvažovat trochu jinak. Chvílemi to bylo děsivé, ale myslím, že výsledek za tuhle zkušenost stojí,“ dodává Talos. „Far Out Dust“ vychází 8. února.

Dodala: Kristýna Koreis
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 27. 1. 2019 17:00
Chovancová, Michaela. 2019. Architekt vlastního úspěchu i hudební dráhy Talos přijede do Prahy. Vychytané.cz. [Online] 27. 1. 2019. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12756. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Architekt-vlastniho-uspechu-i-hudebni-drahy-Talos-prijede-do-Prahy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.201.72.250
Serverový čas: úterý 26. září 2023 08:32