Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Švédská popová hvězda Tove Lo vystoupí v srpnu v Praze

Tove Lo se možná víc, než sólo zpěvačka, proslavila jako spoluautorka a hostující zpěvačka u různých jiných interpetů.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Tove Lo

úterý 6. srpna 2019 20:00
(konec +- středa 7. srpna 2019 03:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
lyšet ji můžeme v “Close” Nicka Jonase, “Say It” Flume, “Desire” od Years & Years, “Blow That Smoke” od Major Lazer, “Freak of Nature” od Broods, “Heroes (We Could Be)” od Alesso a zazpívala si s Coldplay ve “Fun.” Předskakovala Katy Perry, Maroon 5 a Coldplay. Do Prahy ale Tove Lo zavítá poprvé u příležitosti svého prvního koncertu, který se uskuteční 6.srpna v pražském Lucerna Music Baru.

Vstupenky za 790 Kč + poplatky od 11.hodin pátku 25.1. na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatku), na www.GoOut.cz a Ticketmaster, na místě v den koncertu 950 Kč.

Tove Lo si živě vzpomíná na své první zlomené srdce. Jmenoval se Erik a byl prý úžasný. “Ihned jsem se do něj zamilovala,” říká. Ale v jejich písních, jako je třeba “Habits (Stay High),” je každé zamilování komplikované. Erik se zamiloval do její kamarádky; Tove se zbořil svět. “Mohla jsem si oči vyplakat,” říká a směje se. Zapomněla totiž prozradit, že jí bylo osm let. 


Dodnes jsou témata marné lásky specialitou téhle rodačky ze Stockholmu. I její druhé album Lady Wood z října 2016 je věnováno sexu a lásce. Název alba do jisté míry zrazuje titul „nejsmutnější dívky Švédska“, který jí dali hudební fanoušci. Volný překlad by mohl znít „Dáma s erekcí“.


Její platinou ověnčený debut vyšel v roce 2014 a nesl název Queen of the Clouds. Albu se dostalo kritické chvály a singl “Habits (Stay High)” získal třetí příčku v Billboard’s Hot 100, další skladba “Talking Body,” pocta chtíči a různým tabu, se vyšplhala na místo dvanácté. 

Lady Wood je však rozmáchlejší než první album, je rozmanitější, více feministické.


Časopis Time pochválil preciznost Tove Lo, „která se podobá ostří břitvy.“ Ve skutečnosti se Tove psaní písniček věnuje více než 18 let. Začala v jedenácti s domácí dívčí kapelou, pokračovala v indie-rockové kapele Tremblebee a nakonec se stala členkou hudebního kolektivu Wolf Cousins Maxe Martina. Ten ji v mnohém pomohl, především radou, aby se věnovala produkci. V současnosti se Tove Lo plně věnuje desce z roku 2017 nazvané Blue Lips. V prosinci 2018 zveřejnila video k singlu Cycles.Více info:

www.tove-lo.com

www.facebook.com/tovelo

www.musicbar.cz

www.facebook.com/lucernamusicbar

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Facebooková událost: http://www.facebook.com/events/273700713299995/

Přímý link na vstupenky: http://goout.net/cs/listky/tove-lo/hcxdDodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 27. 1. 2019 16:00
Chovancová, Michaela. 2019. Švédská popová hvězda Tove Lo vystoupí v srpnu v Praze. Vychytané.cz. [Online] 27. 1. 2019. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12755. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Svedska-popova-hvezda-Tove-Lo-vystoupi-v srpnu-v-Praze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.201.72.250
Serverový čas: úterý 26. září 2023 07:48