Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pam Rabbit natočila videoklip o přijetí sebe sama

Finalistka národního kola Eurovize Pam Rabbit natočila videoklip inspirovaný transsexuály a láskou k sobě.
Přidat na Facebook
Zpěvačka a hudebnice Pam Rabbit se zúčastnila již Eurovize 2018, tehdy jako vokalistka Mikolase Josefa. Letos se do soutěže přihlásila sama a byla vybrána mezi osm finalistů národního kola. K soutěžnímu singlu Easy To Believe natočila videoklip inspirovaný tématikou transgender komunity, drag queens a přijetí sebe sama.Stejně jako předchozí skladba Try, vznikla i píseň Easy To Believe v Portugalsku, kam se Pam Rabbit po skončení loňské Eurovize vrátila, aby navázala spolupráci s umělcem a producentem Soundskillz. Samotné nahrávání pak probíhalo ve studiu Soundevice Borise Carloffa. „Čím déle s Pamelou pracuji, tím více poznávám, jaká je to skvělá zpěvačka,“říká známý český zpěvák a producent. Společně dali dohromady taneční singl s charakteristickými prvky RnB, popu a funku.

Text písně Easy To Believe oslavuje lásku ve všech jejích formách. „Pro mnohé jsou písničky o lásce jedno velké klišé, podle mě takových skladeb nikdy nebude dost,“říká mladá zpěvačka a dodává: „Ať už je to láska k někomu jinému nebo sama k sobě, je nesmírně důležité věřit, že na každého někde čeká.“Heslem nahrávky je „love’s easy to believe“ neboli v překladu „lásce je snadné uvěřit.“ Písnička je pro všechny, které láska nějakým způsobem zklamala a z jakýchkoli důvodů na ni zanevřeli. Pro ty, kdo mají nízké sebevědomí a nevidí, že skutečně krásnými nás dělá schopnost mít rádi sebe sami.

S tímto singlem soutěží Pam Rabbit v národním kole evropské hudební soutěže Eurovize 2019. Důvody, proč se přihlásila, popisuje Češka arménského původu následovně. „Jednou jsem seděla s Mikolasem Josefem u Borise ve studiu, cvičili jsme vokály na Eurovizi 2018 a já měla tehdy zrovna po vydání své úplně první písničky Animal Power. Miki ho chtěl v pauze pustit a když to slyšel řekl mi: ‚Pam, to je skvělý! Měla bys taky zkusit Eurovizi příští rok.‘ Uvědomila jsem si, že má pravdu a začala jsem vše směřovat k přihlášení do letošního ročníku.“

Videoklip natočil režisér Vladimír Špička. Tematicky je video inspirováno transgender komunitou a drag queen scénou. Jedná se o příběh muže, který není spokojený v mužském těle a přeje si být ženou, divák sleduje jeho přeměnu ve své pravé já.

Více informací
Instagram: http://www.instagram.com/pam.rabbit/
Facebook: http://facebook.com/IamPamelaMusic/

Dodala: Barbora Olšanová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 21. 1. 2019 14:00
Chovancová, Michaela. 2019. Pam Rabbit natočila videoklip o přijetí sebe sama. Vychytané.cz. [Online] 21. 1. 2019. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12743. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pam-Rabbit-natocila-videoklip-o-prijeti-sebe-sama
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.201.72.250
Serverový čas: úterý 26. září 2023 08:57