Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

DJ Ondrash si jede splnit sen na světové finále Red Bull Music 3Style

Celkem 24 nejtalentovanějších DJs z celého světa upírají svou pozornost k jedinému místu.
Přidat na Facebook
A to k Taipei na Taiwanu, kde historicky poprvé od 23. do 27. ledna proběhne finále devátého ročníku této soutěže. Mezi finalisty ani letos nechybí český zástupce. Je jím DJ Ondrash, který si své místo vybojoval v českém finále.

Cesta do velkého finále vede přes 4 eliminační kola, která proběhnou od 23. do 26. ledna ve vyhlášených taipeijských klubech. V každém z nich se utká osm DJs, kteří dostanou 15 minut na předvedení svého soutěžního setu, v němž uplatní své dovednosti za mixážním pultem, ukáží svou originalitu a schopnost pracovat s publikem.

Porota plná DJských veteránů
V roli arbitrů všech finálových soutěžních kol letošního 9. ročníku Reb Bull Music 3Style se představí veteráni a legendy světového DJingu DJ Jazzy Jeff, Skratch Bastid, DJ Craze, Nina Las Vegas a DJ Nu-Mark. Porotci svou úlohu nebudou hrát pouze během soutěžních večerů, ale jako lektoři povedou workshopy, které budou po celý týden probíhat. Naplní tak vizi projektu, v níž jde o ovlivňování a učení se navzájem.

Splněný sen DJ Ondrashe
Pětadvacetiletému Ondřejovi Kuklovi alias DJ Ondrashovi loňské světové finále uteklo o vlásek. V tom národním jej porazil DJ Roxtar. Letos si nejmladší účastník soutěže svůj sen splní. „Účast v týhle soutěži pro mě znamená kýčovitě řečeno úplně všechno, protože jsem ještě před pár lety nedoufal, že něčeho takovýho dosáhnu. Je to obrovská motivace a životní příležitost, která se možná už nikdy nenaskytne, takže v tomhle ohledu je to pro mě v mý kariéře úpně momentální top.“A jaký má recept na vítězství? „Nebudu tam dělat zbytečně nějaký šaškárny. Chci ty lidi vzít na svou loď a za těch 15 minut je svést co nejdál to půjde, za jejich hranice myšlení. Chci zkrátka ten set zahrát tak, aby se lidi z toho vzpamatovali až měsíc potom,“ prozrazuje své plány DJ Ondrash.

Kompletní program můžete po celou dobu sledovat online. Live stream bude přenášet www.redbullmusic3style.com a Facebook Red Bull Music 3Style.

Dodala: Jana Kalinová
Foto: Lukáš Wagneter/Red Bull Media House
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 21. 1. 2019 10:00
Chovancová, Michaela. 2019. DJ Ondrash si jede splnit sen na světové finále Red Bull Music 3Style. Vychytané.cz. [Online] 21. 1. 2019. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12739. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DJ-Ondrash-si-jede-splnit-sen-na-svetove-finale-Red-Bull-Music-3Style
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.161s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 13:34