Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ježíšek z Beats for Love naděloval v dětském domově

Pravidelné dobročinné akce tanečního festivalu Beats for Love vyvrcholily v předvánočním čase. Už tradičně jeho organizátoři plnili přání dětem bez domova
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Beats for Love 2019
středa 3. července 2019 16:00
(konec +- čtvrtek 4. července 2019 04:00)
Dolní Vítkovice
Ostrava (CZ)
Letos si vybrali Dětský domov Ostrava-Hrabová, kde nadělili vánoční dárečky třiceti dětem od pěti do dvaceti let. Myšlenka vánoční festivalové charity byla stejná jako v loňském roce – splnit dětem jejich skutečná přání.

Pořadatelé festivalu proto oslovili dětský domov s předstihem, aby zjistili, co si děti doopravdy přejí. „Letos jsme tedy plnili také praktická přání. Někteří z mladých lidí budou totiž z domova v novém roce odcházet a budovat si své vlastní domovy, takže chtěli například mikrovlnnou troubu, sady hrnců a nožů nebo kufry. Jsme rádi, že jsme jim mohli alespoň drobně pomoci v tak zásadní době jejich života, kdy se staví na vlastní nohy,“ komentuje Kamil Rudolf, ředitel festivalu Beats for Love. Na seznamu se ale objevily také třeba sportovní tašky, mikiny, bižuterie, knihy, hračky nebo kosmetika.

„Velice si vážíme pomoci od pořadatelů festivalu, kteří nejen pomohli hmotnými dárky, ale také tím, že s dětmi strávili čas a popovídali si. Takový kontakt s reálným světem je pro děti velmi důležitý a vždy je v každém věku pozitivně inspiruje. Proto se i my snažíme, aby naše děti trávily svůj čas pestře a do domova se vracely jako domů - chodí do škol mimo domov, navštěvují všemožné kroužky a užívají si osobní volno s kamarády,“ uvádí Liběna Vydrová z Dětského domova Ostrava-Hrabová.Loni o Vánocích pomáhal festival Beats for Love v Dětském domově Vizina, předloni jeho členové rozdávali radost pacientům Dětského oddělení Městské nemocnice Ostrava. Dobročinné akce probíhají i v průběhu roku, letos na jaře to byl kupříkladu unikátní DJ workshop pro neslyšící. Samotný festival pak už tradičně doprovázejí veřejné sbírky – v letošním roce se vybrala rekordní částka na pomoc Mobilnímu hospici Strom života, který pečuje o dětské i dospělé pacienty v pokročilých a konečných stadiích nevyléčitelných nemocí. Návštěvníci přispěli ve veřejné sbírce konané přímo na festivalu 149 tisíc, organizátoři Beats for Love pak částku zdvojnásobili na 300 tisíc.

Zdroj: B4L
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 13. 1. 2019 08:00
Chovancová, Michaela. 2019. Ježíšek z Beats for Love naděloval v dětském domově. Vychytané.cz. [Online] 13. 1. 2019. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12723. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jezisek-z-Beats-for-Love-nadeloval-v-detskem-domove
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 05:10