Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

BOUNCE IT: Stahuj RnB vs Hip Hop Set by DJ SWORDZ

Už tuto sobotu se ve zlínském Musiclandu představí jeden z nejlepších evropských DJ. Belgický DJ SWORDZ je vicechapion Evropy 2009 v DMC Battle a vy můžete vidět a hlavně slyšet jeho show naprosto zadarmo..
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Bounce It!
sobota 16. srpna 2008 21:00
(konec +- neděle 17. srpna 2008 04:00)
MusicLand Live
Zlín (CZ)
DJ SWORDZ, vlastním jménem Tom Dumon, je jedním z nejlepších belgických, potažmo evropských dj/turnbalistů. Od startu jeho kariéry dje ho kromě pouštění desek zajímal i battle djing a turntablismus, kterému nakonec úplně propadl. Několik let usilovného tréninku přineslo ovoce. Začíná se zúčastňovat turntablistických soutěžích na kterých o sobě dává velmi výrazně vědět. Vyhrává několik belgických a holandských mistrovství za sebou a na evropském šampionátu ITF v roce 2006 získává druhé místo.

Klikni zde a stahuj aktuální set DJ SWORDZ

V současné době patří mezi tři nejlepšími turntablisty v Beneluxu. Vedle battle djingu se začíná výrazně prosazovat i jako párty dj. Jeho sety vycházejí z hip hopu a r´n´b, ale neomezuje se pouze na tento styl. Čím dál víc do svých setů zapracovává široké spektrum hudebních žánrů, hlavně groovy house, funkybreaks, dnb a electro. Jako support hraje po boku jmen jako dj Krush (Japonsko),dj Q-bert (USA), Daddy G (Massive Attack) nebo Kid Koala (Canada).

DJ SWORDZ můžete vidět slyšet již tuto sobotu 16.8.2008 v zlínském MusicLandu na party Bounce It. Jako support se tento večer představí Tom-E a LowMoney z N.F.W. crew, která vám tuto Urban Music party společně s MusicLandem připravuje! Celá akce je naprosto gratis pro každého fanouška dobré černé hudby (Hip Hop, RnB, Reaggeton, Crunk atd..), takže hezky česky: „Vlez zadara negře“

majkl
(Michal Gaja)
úterý 12. 8. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. BOUNCE IT: Stahuj RnB vs Hip Hop Set by DJ SWORDZ. Vychytané.cz. [Online] 12. 8. 2008. [Citace: 3. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1266. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/BOUNCE-IT:-Stahuj--RnB-vs-Hip-Hop-Set-by-DJ-SWORDZ
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.13s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.115.114
Serverový čas: úterý 3. října 2023 16:05