Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Největší hitem příští letní sezóny budou ponožky v sandálech

Jedno z největších módních faux pas a svého času jasný rozlišovací znak Čechů v zahraničí se stane módním hitem příští letní sezóny. Ponožky v sandálech a pantoflích předvedla na své módní přehlídce pro letní sezónu australská značka David Jones.
Přidat na Facebook
Podle autorů návrhářů Anny Thomasové a Trelise Cooperové zasáhne tato nová „in“ záležitost především mladší ročníky. Skutečně trendové jsou však pouze sexy sandálky s kvalitními kotníčkovými ponožkami z nejlepší bavlny, jejichž barva skvěle ladí s oblečením. Staré sandály a fotbalistické bílé ponožky do půli lýtek jsou pořád stejně trapné, jako bývaly dosud.Ponožky i do bot na jehlovém podpatku
Thomasová a Cooperová na své módní přehlídce doplnila sandálky s ponožkami sukněmi a šatičkami stylu padesátých let. A ponožky dámám navlékly také do jehlových podpatků.„Od denní po večerní róbu, je to moderní způsob, jak aktualizovat svůj vzhled. Zvláště v létě, kdy máme hezky opálené nohy, je to bizarní prvek pánského vzhledu,“ tvrdila návrhářka Thomasová v rozhovoru s australským listem Courier Mail.

Zdroj: Famous
http://www.novinky.cz


majkl
(Michal Gaja)
úterý 12. 8. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Největší hitem příští letní sezóny budou ponožky v sandálech. Vychytané.cz. [Online] 12. 8. 2008. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1265. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nejvetsi-hitem-pristi-letni-sezony-budou-ponozky-v-sandalech
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 06:40