Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jak se fotí v popelnici?!

Je libo foto v popelnici? Žádný problém, ale vězte, že se to nebude všem líbit. Třeba majiteli popelnice nebo právě projíždějící hlídce městské policie..
Přidat na Facebook
Poněkud neobvyklou zábavu si našli v neděli 10. srpna 2008, půlhodinu po půlnoci, dva mladí muži z Holešova.

Při provádění kontroly centra města si hlídka Městské policie Zlín všimla 21ti letého muže, který stál v kontejneru na tříděný odpad. Jeho stejně starý kamarád akčně poskakoval kolem s fotoaparátem a pokoušel se udělat co možná nejlepší snímek svého polonahatého druha v popelnici.

Ukázalo se, že strážníci jsou nejen bdělí ochránci veřejného pořádku, ale i vášniví fotoreportéři a rovněž celou událost fotograficky zadokumentovali. Těžko říci, zda-li dvojici překazili vznik celé série snímků, anebo se skutečně mělo jednat pouze o recesi, jak oba tvrdili. Faktem ale je, že nápad se jevil o to vtipnější, oč více alkoholu kolovalo v krvi obou aktérů.Hlídka MP Zlín oba zúčastněné poučila a věc s nimi uzavřela pro tentokrát domluvou.

Vzpomínam si, že jeden člen naší vychytané redakce, kdysi dávno "bufetil" v popelnici. Podívejte se na foto z maturitního tabla, kde Fred Durst (člen naší redakce) hledá svého miláčka..Podobných kousků však můžeme v poslední době vidět čím dál více, jak ukazují fotografie dole, nicméně mějte na paměti, že i popelnice jsou něčí majetek a vy jej svým jednáním můžete poškodit nebo veřejně pohoršovat.. Hlídky městské policie nemusím mít zrovna pochopení pro recesní akci a vy si pěkně zaplatíte blokovou pokutu..

Zdroj: TZ MP Zlín
www.mpzlin.cz
www.venimus.cz


majkl
(Michal Gaja)
pondělí 11. 8. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Jak se fotí v popelnici?!. Vychytané.cz. [Online] 11. 8. 2008. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1264. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jak-se-foti-v-popelnici?!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.231.21.105
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 12:53