Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dominik Hašek ukázal Stanley Cup Vsetínu

Přinášíme vychytaný rozhovor s Dominikem Haškem, který ve čtvrtek 7.8.2008 ukázal legendární Stanleyho pohár Vsetínu! Kdo neví, tak Stanley Cup je nejcennější hokejová trofej na světě. Dává se odměnou vítězi Kanadsko-Americké NHL. Loňský ročník vyhrálo mužstvo Detroit Red Wings, jehož barvy hájil, kromě Dominika Haška, i odchovanec vsetínského hokeje – Jiří Hudler..
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Stanley Cup ve Vsetíně
čtvrtek 7. srpna 2008 10:00
(konec +- čtvrtek 7. srpna 2008 17:00)
Městský úřad
Vsetín (CZ)
Pane Hašku, není vám líto, že už je to snad určitě naposledy co ukazujete Stanley Cup?
//Smích// Ne, ne.. Teď už fakt doopravdy ne! Už sem se definitivně rozhodl a nelituji toho. Byl jsem rád, že jsem se mohl k hokeji vrátit a to jak víte několikrát, ale teď už je snad konec. Vyšel mi skvělý comeback a je vůbec jedno kolikrát ten pohár vyhrajete, vždy je to úžasný pocit a pro mě krásná tečka za jednou hokejovou kapitolou..

Ale přesto jste dostal nabídky od českých i ruských klubů, dále pokračovat ve vašich famózních výkonech. NHL jste ukončil, ale co zbytek světa?
Jejda, zbytek světa. Já jen mohu zopakovat co už jsem několikrát řekl, s NHL jsem definitivně skončil. Byly tu a možná ještě i jsou nějaké nabídky z Ruska či Čech, ale po té co jsme vyhráli Stanley Cup, mě nic jiného nezajímalo.. Chci si odpočinout, věnovat se rodině a tak.. Co bude za rok, za dva.. to i já sám nevím..

To budete opravdu celý rok bez ledu? Nebude vám to chybět..?
Teď vůbec ne, já jsem takový typ, že když se rozhodnu, že budu, tak budu. A když nebudu, tak nebudu //Smích// Bavím se letními sporty, s klukama jsi jdeme zahrát brach, teď jedu s rodinou na dovolenou na kolech. To jsou věci, které mě hrozně baví a mohu si je na plno užít.. Co bude až bude, bych teď neřešil..

Pořád stejný Dominátor, stále se držíte hesla nikdy neříkej nikdy.. Ale co když vás osloví nějaký kamarád v trenérské či manažerské pozici..?
Ne takový fakt nejsem. Já měl vždy štěstí, že když jsem se pro něco rozhodl, tak pro to že jsem to chtěl a nezáleželo na nějakým oslovení. Takže opravdu bude záležet na tom co chci já a nějaký můj kamarád..

Dobře, necháme kapitolu o vašem dalším hokejovém působení otevřenou. Jaromír Jágr se před nedávnem rozloučil s NHL, jaké to je pro vás loučit se s NHL. Jaké jsou to pocity..
Obě rozhodnutí ukončit kariéru v NHL nebyly v celku jednoduché, protože vždycky to přišlo po výhře Stanlyova poháru. A víte, když člověk vyhraje něco tak úžasného, dosáhne nejlepší mety na světe, tak mu pak chybí motivace. Já jsem cítil, že bych do toho nešel s takovým zaujetím, co člověk potřebuje, aby byl opravdu nejlepší, a když si člověk není jistý, že by do toho šel na 100% naplno, tak je lepší to nedělat..

Letošní sezóna vám vyšla skvěle, byl však nějaký moment, kdy jste zapochyboval?
Já jsem vždycky věřil, že máme obrovskou šanci na vítězství, protože to mužstvo bylo opravdu dobrý. Měli jsme výborný mix hráčů, jak mladší, tak zkušené hráče. Když se to tak vezme, tak jsme měli dva nejstarší hráče celé NHL (Chris Chellios a Dominik Hašek, oběma je přes 40 roků), ale také i mladé kluky jako je Gauner. Což se nakonec ukázalo, že bylo jenom dobře a výběr byl správný. Já jsme sice neodchytal tolik zápasů jak jsem byl v minulosti zvyklý, ale to neznamená, že sem si to neužil..

Děkujeme vám za rozhovor, gratulujeme k obdivuhodnému výkonu a přejeme vám hezký zbytek léta. Užijte si dovolenou a někdy zase nashledanou..

Robin Eliáš
Mgr. Michal GAJA
r.o.b
(Robin Eliáš)
sobota 9. 8. 2008 08:00
Eliáš, Robin. 2008. Dominik Hašek ukázal Stanley Cup Vsetínu. Vychytané.cz. [Online] 9. 8. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1263. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dominik-Hasek-ukazal-Stanley-Cup-Vsetinu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.18.161
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 05:13