Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

We Come One: Po dlouhých 4 letech se do Prahy vrací Nick Warren

We Come One je nový koncept tanečních párty, cílený na skutečné hudební fajnšmekry.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
We Come One with Nick Warren
pátek 16. listopadu 2018 22:00
(konec +- sobota 17. listopadu 2018 06:00)
Radost FX - Klub a restaurace
Praha (CZ)
V pátek 16. listopadu jsme pro vás připravili první vydání, které se vyznačuje několika vyjímečnostmi. A protože chceme vyjímečný zážitek, zajistili jsme také vyjímečný program a vyjímečné místo.

Po dlouhých 4 letech se do Prahy vrací Nick Warren a kam jinam by měl zavítat než do podniku, který již od počátku zásadně ovlivnil klubovou scénu v České republice a který pořád patří mezi top u nás a tím je pražská Radost FX.

Nick Warren je anglický legendární house DJ a producent pocházející z Bristolu, hrající od roku 1988. Již v polovině 90 let se pevně zařadil po bok tzv. "superhvězdných DJů” jako Paul Oakenfold nebo Sasha. Byl rezidentem klubu Vision v Bristolu a po americkém turné s Massive Atack, jako jejich oficiální DJ, začal veleúspěšnou spolupráci s jedním z nejlepších klubů v historii - Cream v Liverpoolu. Zcestoval celou planetu, hrál a hraje v těch nejprestižnějších klubech a na festivalech a dá se říct, že je neustále na tour. Mimo jiné je známý svými osmi kompilacemi pro vydavatelství Global Underground (jen v Anglii se prodalo více než 110 000 ks), mixy pro Renaissance, Mixmag, DMC nebo Balance Music. Společně se svým kolegou Jody Wisternoff tvoří duo Way Out West a mají na kontě pět studiových alb. Za svou kariéru vydal také desítky singlů a remixů pro ty nejlepší producenty elektronické hudby. Je vedoucím A&R pro špičkové britské vydavatelství Hope Recordings, kde podporuje a rozvíjí nové talentované producenty a DJe. Nick je majitelem labelu the Soundgarden, což je také jeho vlastní párty koncept se kterým se v poslední době prezentuje na těch nejzajímavějších místech a klubech po celém světě. I po dlouhých letech Nick Warren nevykazuje žádné známky zpomalení o čemž svědčí pokračující oddanost jeho neustále se rozšiřujícího fanouškovského zázemí milovníků jeho hudby. Jsme neskutečně rádi, že si v jeho nabitém kalendáři našel volný termín a my se velmi těšíme na jednu ze zásadních akcí pražského klubového podzimu.Další specialitou tohoto večera je také oslava 25 let za mixem vyjímečného člověka a house & techno pionýra u nás, borce s perfektním citem pro výběr skladeb a mix, kterým je DJ Nkyp.Line up doplní další legenda české klubové scény a chodící hudební encyklopedie Josef Sedloň.Dále se můžete těšit na stálici a DJe který je zárukou kvalitního mejdanu Subgate a na moravského progressive matadora MCB.

Aby jsme pro vás vytvořili skutečně vyjímečný zážitek, chystáme pro vás spoustu dalších vychytávek. Můžete se těšit na speciálně vyzdobený klub, live videoprojekci, v rámci večera si budete moci zakoupit speciální edici triček, které pro vás přímo na místě bude vyrábět společnost TARSAN a na další překvapení, která vám budeme postupně odkrývat.

Na akci je striktně limitovaná kapacita a vy máte možnost být na párty v blízkém kontaktu s DJem. Chceme pro vás vytvořit zcela jedinečnou atmoséru přesně jak napovídá název We Come One - JSME JEDEN.

DJ's:
► NICK WARREN
(the Soundgarden, Hope Recordings, Global Underground)
www.djnickwarren.com

► Josef Sedloň
(Radio 1, Spectaculare)
www.facebook.com/josef.sedlon

► Subgate
(OneWay Music)
www.djsubgate.com

► Nkyp
(Music Please, BAMBUM.cz)
www.facebook.com/DJ-Nkyp-188538952973

► MCB
(the Progressive Brothers)
www.facebook.com/zdenek.suchanek.1

VJ:
► PleiOne
www.facebook.com/vesmiran

Kapacita je omezena na 300 osob!

LINK na vstupenky:
http://goout.net/cs/party/we-come-one-nick-warren+josef-sedlon+dalsi/fosod/+rwmrk/

1 vlna - 100 ks za 250,- předprodej od pátku 5.10. do 26.10 nebo do vyprodání
2 vlna - 200 ks za 350,- předprodej od pátku 27.11. do 15. 11. nebo do vyprodáníDodal: Zdeněk Suchánek
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 31. 10. 2018 13:00
Chovancová, Michaela. 2018. We Come One: Po dlouhých 4 letech se do Prahy vrací Nick Warren. Vychytané.cz. [Online] 31. 10. 2018. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12609. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/We-Come-One:-Po-dlouhych-4-letech-se-do-Prahy-vraci-Nick-Warren
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 02:15