Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sonne Edition 5 presents Dj Agent

Jedním z headlinerů pátého „sluníčka“ (Sonne Edition) bude pražská techno legenda, úspěšný pořadatel parties jako např. "Pigfest", "Techno Masters" či "Rush is Back", člen bookingu prestižní německé agentury Kne´Deep - DJ Agent! Očekávat od něj můžeme svižný techno set. Nyní dovolte, aby se vám osobně blíže představil...
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sonne Edition vol. 5
sobota 23. srpna 2008 21:00
(konec +- neděle 24. srpna 2008 04:00)
KS BŮROVCE
Topolná (CZ)
Soutěžilo se o pět lupenů na Sonne Edition 5!. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Agent (Kne´deep, Praha)
www.djagent.cz

Vlastním jménem jsem Martin Nauš. Do osmnácti let mě hudba prakticky nezajímala, pak ale přišla éra kytarovek a mě nejvíce oslovila kapela The Cure. V roce 1990 se hudba stala mým koníčkem číslo jedna. Posléze mě začala stále více zajímat elektronická hudba, konkrétně EBM. Navštívil jsem první koncert EBM kapely The Blind v pražském Edenu v roce 1991. Od té doby bylo EBM jako žánr hlavní oblastí mého hudebního zájmu, zejména skupiny Front line Assembly, Skinny Puppy, Project Pitchfork, Leather Strip, Ministry a Young Gods. Tou dobou jsem se také seznámil s Josefem Sedloňem, se kterým jsem na několik následujících let propadl kouzlu EBM a navštěvoval všechny koncerty u nás a také některé v zahraničí.

V letech 1993 až 1994 jsem se s nástupem taneční hudby stále více zajímal o tento nový trend. Navštěvoval jsem každý čtvrtek oblíbené techno noci agentury Planet Alfa v pražském klubu Radost a koupil jsem si svůj první gramofon. Téměř rok jsem trénoval doma techniku a styl mixování. Byl jsem samoukem a všechny dovednosti, které jsem si v té době osvojil, jsem odkoukal od zahraničních DJů, kteří vystupovali v Čechách. První neoficiální párty, na které jsem zahrál, byla Sedloňova rezidentní noc v kladenském klubu 19 v roce 1995. V prosinci roku 1995 jsem poprvé oficiálně zahrál na párty v Berouně. Mým hudebním koněm číslo jedna se na dlouhá léta stali Orbital. Taneční hudba pro mě byla vším, takže jsem 1.1. 1996 odešel ze zaměstnání a začal se živit pouze hraním a hudbou. Stal jsem se dvorním DJem agentury Lighthouse, která mi v mých začátcích hodně pomohla a dostal jsem důvěru hrát na všech akcích této průkopnické hudební agentury. I díky tomu jsem se stal žádanějším DJem a stále častěji jsem účinkoval po celé České republice.

Můj hudební vývoj stále více směřoval k tvrdším a rychlejším skladbám. Z původně skoro až hitově založeného DJe jsem se postupně stal mnohem vyhraněnějším interpretem. Mé sety byly stále tvrdší a od začátku jsem si vždy zakládal na čistých a energických mixech. Pokoušel jsem se vytvořit první vlastní tracky a pomalu jsem nakupoval studiové vybavení, které jsem se zároveň učil ovládat. I v tomto oboru jsem zůstal samoukem. V letech 1998 až 2002 jsem byl nejčastěji hrajícím DJem u nás. Hostoval jsem v klubech téměř po celé Evropě a má vlastní produkce se stávala konkurenceschopnou. S kolegou a kamarádem Džejárem jsme v roce 2001 poprvé pořádali úspěšný festival Svojšice. Je to především techno festival bez hudebních kompromisů a tím zůstal v naší režii dodnes. Od té doby jsem tedy nejen DJ a producent, ale také promotér. V roce 2000 jsem založil vlastní label Fylo, kde prezentuji především vlastní tvorbu a tvorbu svých blízkých. Namixoval jsem několik kompilací a na některé další jsem přispěl vlastními skladbami. Velkou ctí my bylo vytvořit remix pro můj dlouhodobě nejoblíbenější domácí hudební projekt Extasy of St. Theresa. Od roku 2001 jsem oficiálním DJem společnosti Pioneer pro Českou a Slovenskou republiku. V srpnu 2005 jsem vystoupil na nejvetším evropském festivalu Sziget v Budapešti po boku djů Rushe a Speedy J. Rushovi a Tine z Kne´deep agentury se můj set natolik líbil, že mi nabídli zastupování. Byla to pro mě velká čest a bez váhání jsem přijal nabídku.

Nepodléhám trendům a snažím se jít svou vlastní cestou. Zůstávám stranou "smetánky" českého dance music showbyznysu a párty samotné už pro mě nejsou na prvním místě.

Díky své nezávislosti na hraní jsem hudebně svobodný a to je pro mě absolutně nejdůležitější.

Oblíbené labely:
Inceptive, Wols, PVC, Surface, Nova Mute, Dynamic Tension, Counterbalance, Olga + Josef, Stimulus, Dawnwords, C-Side, Antidandruff, Fylo, Sitcom, Skint, Coda, Dole Gate

Oblíbení DJ's:
Cari Lekebusch, Dave Clark, Mark Bell, Surgeon, Loktibrada, Regis, Toky, Džejár, Boss, Speedy J, Takaaki Itoh, Go Hiyama

Sety:

DJ Agent - hclub Šumperk (http://www.djagent.cz/page/kestazeni/Agent_hclub_Sumperk_23022008.mp3)
DJ Agent - Millenium II (http://www.djagent.cz/page/kestazeni/Agent_Millenium2.mp3)
DJ Agent - summer session (2007) (http://www.djagent.cz/page/kestazeni/Agent_Sumersession_Zdakovsky_most_030802007.mp3)
DJ Agent - Pigfest IX. (2007) (http://www.djagent.cz/page/kestazeni/Agent_Pigfest_IX.mp3)

Více na www.sonne.freeparties.net
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 8. 8. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Sonne Edition 5 presents Dj Agent. Vychytané.cz. [Online] 8. 8. 2008. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1260. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sonne-Edition-5-presents-Dj-Agent
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 04:46