Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

V únoru přijedou do Lucerna Music Baru Blue October

Blue October je americká alternativní kapela z texaského Houstonu, která v létě vydala své nové, v pořadí již deváté album s názvem "I Hope You're Happy".
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Blue October

sobota 9. února 2019 18:00
(konec +- neděle 10. února 2019 01:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Při turné, na které v souvislosti s novou desku vyrazila, se zastaví 9.2. také v pražském Lucerna Music Baru.

Vstupenky od 10 hodin pátku 12.10. za 590 Kč + poplatky na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. Na místě v den koncertu 690 Kč.Název alba “ I Hope You’re Happy” se v dnešní cynické době může zdát mírně nepatřičný, ale tahle texaská kapela to myslí vážně - čeká vás výbuch ohromující pozitivity, zvukově bohatá, zářivě atmosferická a s láskou produkovaná deska. 

Titulní skladba se stejným názvem, jako celé album, je již jedenáctým singlem kapely, který zabodoval v TOP 40 amerického žebříčku Billboard. Kapela natáčela novou desku, která si hraje s různými žánry, s ohromnou chutí. Blue October tvoří čtyři hudebníci. Ryan Delahoussaye, multiinstrumentalista kapely; Matt Noveskey hrající na basovou kytaru a bratři Jeremy a Justin Furstenfeldovi - bubeník a zpěvák.

Noveskey popisuje jejich albovou novinku jako “emocionální.”

Předešlé album z roku 2016 nazvané Home bylo nadmíru úspěšné a tvůrčí půda pro novou desku tak byla připravená. Novinka přinesla jednu premiéru - produkce alba se poprvé ujal frontman a kytarista Justin Furstenfeld. Naučil se hodně od lidí, s kterými již producentsky spolupracoval, od Tima Palmera a Stevea Lillywhitea. “Justin měl svou určitou vizi; věřili jsme mu, že ví, jak má deska znít,” soudí Noveskey.

Velkou součástí alba jsou masivní aranžmá smyčců, jejichž autorem je Delahoussaye. 

Podle Blue October není úplně snadné album někam zařadit. "Podle mě se nám nedá ani říkat rocková kapela a tahle deska není žánrově typická,” říká Justin Furstenfeld. “Je to jako když mix urban hudby zasáhne alternativní kapelu, která hraje art rock.” Frontman Justin Furstenfeld se porval se vou závislostí a posledních šest let je naprosto střízlivý (a miluje to!), kapela je šťastná a užívá si života jak na cestách, tak doma s rodinami; a chtějí to nejlepší pro každého ve svém životě. 

Justin říká: "Doufám, že jste šťastní. A že přejete i svým nepřátelům, aby se měli dobře. Ať se má skvěle každý, kdo se dotkl mého života, nebo já jsem se dotkl života jeho. Život je tak krátký...Doufám, že jste šťastní."Více info:


www.blueoctober.com

www.facebook.com/blueoctober

www.musicbar.cz

www.facebook.com/lucernamusicbar

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Facebooková událost: http://www.facebook.com/events/903027893220954/

Přímý link na vstupenky: http://www.musicbar.cz/program/blue-october-us/

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 30. 10. 2018 11:00
Chovancová, Michaela. 2018. V únoru přijedou do Lucerna Music Baru Blue October. Vychytané.cz. [Online] 30. 10. 2018. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12594. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/V unoru-prijedou-do-Lucerna-Music-Baru-Blue-October
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.108s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 16:59