Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Mumie 3: Hrob dračího císaře

Mummie po třetí a tentokrát nezvykle v Asii..
Přidat na Facebook
Před pár měsíci se po hodně dlouhé době vrátil na plátna kin náš milovaný Indiana Jones. Někteří diváci sice nezvládli mimozemšťany překousnout, ale my, skalní a zarputilí fandové, jsme tenhle retro akční nářez přímo hltali.

Letošní rok je rokem hledačů senzací, pokladů a jiných archeologických vykopávek. Nicolas Cage se vrátil v pokračování Lovců pokladů, který se dal ještě přenést přes srdce. Ale drsný Jones s fešáckým kloubkem nás opět vztáhl do hlubin nadprůměrné vytříbenosti tohoto filmového žánru. A teď tu máme třetí díl Mumie.

Syn Alex O´Connell (ne)chtěně probere Mumii čínského císaře, který měl stejné choutky jako všichni vydřiduši, ovládnout svět. Tipec mu zatla kouzelnice Zi Juan, která ho proklela, aby dal pokoj. Se znovu oživením ožije i jeho touha vládnout celé zeměkouli. Aby jeho plán byl dokonalý, musí najít legendární jeskyni Shangri-la, která ukrývá jezero věčného života. Pokud se napije, bude schopný postavit armádu, která je po staletí pohřbená v podzemí.

Samozřejmě kdo se mu nečekaně postaví do čela, no přece Rick O´Connelly, jeho sladká ženuška, která se po rocích klidu dala na spisovatelskou dráhu a jeho vykutálený synátor. Promiňte, nesmí chybět zmatkař první kategorie Johnathan. Ve filmových recenzích naleznete spoustu kritiky na příliš akčnosti, suchého humoru a přepiplané akce, záleží na vás kam tenhle snímek zařadíte.

Po zhlédnutí vám ale bude jistojistě chybět vymakaný Imhotep, charismatický velekněz. Kde jaká sličná slečna chtěla být jeho zajatkyní a věčnou láskou. Uff, dal nám zabrat. Jednička byla unikátní. Dvojka potvrdila, že i rodinné komedie akčního typu jsou přitažlivé. Ve trojce my také chybí Rachel Weisz, která byla k zulíbaní svou naivitou, ale i nečekanými reakcemi.

Zde je krátký film o filmu s českými titulky
Zde je oficiální trailer v čestině

Akční / Horor / Dobrodružný / Fantasy
USA / Kanada / Německo, 2008, 112 min


Režie: Rob Cohen
Hrají:Brendan Fraser, Jet Li, Michelle Yeoh, Luke Ford, Maria Bello, John Hannah, Anthony Wong Chau-Sang, Isabella Leong, Russell Wong, Albert Kwan, Tian Liang

Zdroj: Premiere, Cinema, www.FilmPub.Cz
joslin
(Petra Hrabalová)
čtvrtek 7. 8. 2008 08:00
Hrabalová, Petra. 2008. Mumie 3: Hrob dračího císaře. Vychytané.cz. [Online] 7. 8. 2008. [Citace: 6. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1258. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mumie-3:-Hrob-draciho-cisare
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.064s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.121.117
Serverový čas: úterý 6. prosince 2022 19:03