Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Buskeři Too Many Zooz posouvají brněnský koncert o dva týdny

Newyorská kapela Too Many Zooz měla 5. listopadu vystoupit v brněnské premiéře na Flédě, z logistických důvodů však změnila termín na 18. listopadu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Too Many Zooz
neděle 18. listopadu 2018 21:00
(konec +- pondělí 19. listopadu 2018 04:00)
Fléda
Brno (CZ)
Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, případně je možné je do 7. listopadu v místě nákupu vrátit. Prodej vstupenek (490 Kč) stále probíhá na webu fource.cz, u prodejců GoOut.cz a Ticketmaster, v Brně pak také v Indies a Hostelu Fléda.

Sláva Too Many Zooz vzešla z newyorského metra. Stejně jako jiné pouliční kapely vděčí za svůj globální úspěch především sociálním sítím. Před třemi lety je v metru natočil náhodný kolemjdoucí a nahrávku zveřejnil. Jejich video okamžitě obletělo celý svět a kapelu začali zvát na koncertní pódia.

Návštěvníci Flédy se mohou těšit na dokonalý smysl pro rytmiku a chytlavé melodie divoké trojice Too Many Zooz, která si své posluchače získává doslova na první poslech. Vrací se ke kořenům jazzu, rocku i africké hudby a nápaditě je kombinuje s prvky EDM nebo housu, zásadně však tvoří bez použití elektronických nástrojů a efektů. Svůj hudební styl označují jako „brass house.“

Milovníci buskingu si vloni v létě jistě nenechali ujít koncert jiné newyorské hvězdy z podzemky Lucky Chops. Právě s touto kapelou začínal hrát Leo Pellegrino (barytonsaxofon), který v roce 2013 kapelu opustil a s jinými spolužáky z Manhattan School of Music Mattem "Doe" Muirheadem (trubka) a Davidem "King of Sludge" Parksem (bicí) založil Too Many Zooz.V roce 2015 se trojice vydala na první turné po malých amerických klubech. O rok později vydala debutovou desku Subway Gawdz a Beyoncé ji vyzvala ke spolupráci na svém oceňovaném albu Lemonade. Too Many Zooz ji pak doprovázeli i na živém vystoupení při předávání CMA Awards 2016. „Bylo to úžasné a velmi profesionální. Beyoncé je moc milá a celá ta zkušenost byla prostě skvělá. Opravdu se nedá popsat slovy, co jsme tehdy cítili,“ vzpomíná na zásadní moment Leo Pellegrino. Kromě dlouhohrající studiové desky má kapela na kontě další čtyři EP a nespočet živých koncertů na malých i velkých pódiích v Americe i v Evropě.

Koncert se koná v rámci série [loveit] sound podporované Jägermeisterem.

Zdroj: Fource
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 24. 10. 2018 14:00
Chovancová, Michaela. 2018. Buskeři Too Many Zooz posouvají brněnský koncert o dva týdny. Vychytané.cz. [Online] 24. 10. 2018. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12577. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Buskeri-Too-Many-Zooz-posouvaji-brnensky-koncert-o-dva-tydny
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.12s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 05:24