Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Duo MALALATA vydává první remix a vyráží na tour

Slovenská dvojice MALALATA společně vystupuje již více než jedenáct let. Během září si jejich energií nabitou show užívali tancechtiví milovníci kvalitní hudby až v dalekém Mexiku.
Přidat na Facebook
Nyní se kluci vracejí zpět na domácí půdu, kde během podzimu rozjedou další československou tour se sérií party Balkan Bashavel. Aby toho nebylo málo, stihli před pár dny také vydat svůj historicky první remix.

Party Balkan Bashavel se pod taktovkou DJského dua MALALATA odehrávají již od roku 2011 a za dobu své existence si už stihly získat tisíce fanoušků v Čechách i na Slovensku. Stylově se jedná především o balkan beats, což je hudba, která se běžně v rádiích nehraje, ale má obrovskou energii. “Na Balkan Bashavelu se vyskáčete a vytancujete tak, že další den nemusíte jít do fitka. Slibujeme, že po celou noc nepřestanete lovit endorfiny do zásoby”, láká na akci dvojice MALALATA.

O tom, jestli to je pravda, se budete moci na vlastní kůži přesvědčit během aktuální podzimní tour, které začne v polovině října v Nitre, kde se Balkan Bashavel odehraje vůbec poprvé. Česká část tour odstartuje v pátek 2. listopadu v Brně, další zastávky v Česku pak budou v Praze (pátek 9. listopadu) a v Ostravě (sobota 10. listopadu). Na Slovensku se uskuteční celkem devět zastávek.

Po boku dua MALALATA stejně jako při předchozích Balkan Bashavel tour vystoupí také živé kapely a slovenští, čeští i zahraniční DJs. „Balkan Bashavel už oslavuje svůj sedmý rok, k tomuto jubileu jsme si nadělili i super hosty. Tentokrát se můžete těšit třeba na skvělé DJs ze Španělska a Dánska. Nebude to ale jen o hudbě. Ve vybraných městech zařazujeme opět i zajímavý doprovodný program. Jinak chystáme i překvapení v podobě inovovaného designu stage a novinkového merche,“ rekapitulují kluci z MALALATA.

Neodmyslitelnou součástí hudebně-tanečních party Balkan Bashavel budou i tentokrát cool drinky. Nejrychlejší návštěvníci se mohou těšit na welcome drink v podobě ledově namraženého Jägermeisteru. Na vybraných zastávkách se po celý večer o pitný režim všech zúčastněných navíc budou starat i sympaťačky z týmu Jäger Beets, které přifrčí ve svém stylovém autě.

Zastávky ČR:
2. 11. Brno, Fléda (MALALATA, Sendreiovci, Grounchoo + taneční workshop)
9. 11. Praha, Kasárna Karlín
(MALALATA, Circus Brothers, Gadjo.cz + taneční workshop, věštírna)
19. 11. Ostrava, Cooltour
(MALALATA, Le Pett Nicolas)

Zastávky SR:
17. 10. Nitra, Ugly Flamingo (MALALATA, Zugree)
18. 10. Ružomberok, Čajovňa Relax (MALALATA, Libor)
19. 10. Prešov, Wave Klub (MALALATA, BDHS, Hrajnoha)

20. 10. Banská Bystrica, Klub 77 (MALALATA, Le Pett Nicolas)
26. 10. Bratislava, Véčko (MALALATA, Circus Brothers, Mr. Nicolaj + taneční workshop)
27. 10. Trnava, Zelený kríček (MALALATA, Mr. Nicolaj)
3. 11. Trenčín, Stejdž (MALALATA, Grounchoo)
16. 11. Košice, Kasárne/Kulturpark (MALALATA, BDHS, Dr. Tesla)
17. 11. Žilina, Smer Klub 77 (MALALATA, Dr. Tesla)

Nový remix:
fanlink.to/balkanrevolution

Dodala: Jana Kalinová
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 17. 10. 2018 08:00
Chovancová, Michaela. 2018. Duo MALALATA vydává první remix a vyráží na tour. Vychytané.cz. [Online] 17. 10. 2018. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12561. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Duo-MALALATA-vydava-prvni-remix-a-vyrazi-na-tour
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 01:17