Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Koncert Imogen Heap se přesouvá do intimnějšího Lucerna Music Baru

5.října zavítá hudební inovátorka Imogen Heap po dlouhých osmi letech do Prahy, aby odehrála koncert v Lucerna Music Baru.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Imogen Heap
pátek 5. října 2018 20:00
(konec +- pátek 5. října 2018 23:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Tam se vystoupení přesunulo z původně plánovaného velkého sálu Lucerny z produkčních důvodů, neboť se uvolnil vhodnější sál Lucerna Music Baru. Fanoušci si tak užijí intimnější atmosféru, která bude více odpovídat charakteru koncertu. Vstupenky jsou v prodeji v sítí GoOut.cz a Ticketmaster v následujících kategoriích:

SEZENÍ:
PLATINUM - 1.290 Kč + poplatky
GOLD - 950 Kč + poplatky

STÁNÍ:
590 Kč + poplatky

Původně zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Imogen Heap letos vystoupila na dublinské technologické konferenci MoneyConf, aby účastníky seznámila se svým projektem Mycelia, ke kterému na podzim vyrazí na velké turné. S ním a také s minulým hudebním projektem Frou Frou, ve kterém nahrála kritiky dobře hodnocené album s Guy Sigsworthem, dorazí do Lucerna Music Baru.

Imogen Heap se vrhla do vývoje aplikace založené na blockchainové technologii, která umožní ukládat hudebníkům veškeré informace o jejich hudbě na jednom místě. V současnosti neexistuje žádné centrální úložiště informací, jako jsou vydavatelská práva, nahrávací práva a skladatelská práva. Současně to autorům umožní lépe komunikovat s fanoušky a kontrolovat finance.  

"Je to o usnadnění toku plateb, jak zjednodušit spolupráci, jak rozvíjet partnerství, jak lépe spolupracovat na úrovni obchodu i tvořivosti,“ sdělila Imogen Heap časopisu Business Insider. "Pokud jste v branži nováčkem a netušíte, jak na to, jak máte vědět, kde se registrovat a co vše kde musíte udělat? Tohle je takový průvodce, způsob, jakým může tvůrce hudby navigovat hudební průmysl."  

Imogen Heap připustila, že blockchain není jediným způsobem, jak tenhle problém vyřešit, ale dodala, že se ráda sveze na popularitě této technologie, která byla vyvinuta v souvislosti s digitální měnou Bitcoin.
"Je hodně způsobů, jak to udělat," říká Imogen Heap. "Ale pro mě je důležité být v krypto prostoru, protože roste a hudební průmysl musí držet krok s vývojem a já se chci ujistit, že jsme tady a jsme připraveni – že tvůrci hudby jsou připraveni." 

Imogen Heap hovořila o tvorbě Mycelia aplikace již asi tři roky, ale nyní práce hodně pokročili a Imogen Heap doufá, že ještě letos bude aplikace hotová. 

"Nečekala jsem, že někdy něco budu vyvíjet — nechtěla jsem... abych pravdu řekla, chtěla jsem jen dělat jen hudbu. Myslela jsem, že když někomu o svém nápadu řeknu, že s tím něco udělá, ale nakonec neudělal nikdo nic."  

Imogen Heap, která se proslavila skladbou Hide & Seek, vyráží na propagaci svého projektu na celosvětové turné, 40 vystoupení bude spojeno také s výstavami a obchodními konferencemi.  

Imogen Heap si svůj projekt samofinancuje a říká, že těží ze své práce na hudbě k muzikálu Harry Potter, který se hraje v londýnském West Endu.

"Jsem v pozici – a to také díky Harry Potterovi, abych byla upřímná - kdy nepotřebuju vydělat peníze na nové album a další turné. Mám velké štěstí, že jsem v pozici, kdy mi tahle kouzelná hra v podstatě dává týdenní plat, a to se mi nikdy předtím v životě nestalo. Kdo by si to pomyslel?  Harry Potter je spasitel — no, ne tak úplně, ale Harry Potter tohle umožňuje."

Dalším zdrojem peněz jsou zisky z nárůstu kryptoměn v minulém roce. Imogen Heap vydala v roce 2015 píseň Tiny Human na Ethereum blockchainu a umožnila posluchačům stahovat píseň výměnou za kryptoměnu Ethereum.

"Lidi platili jeden dolar nebo jeden ETH, což mělo tehdy podobnou hodnotu," řekla. "Bylo to $200. Nepřikládala jsem tomu žádnou váhu, ale pak to vylétlo nahoru, já z toho trochu použila na projekt Mycelia, a pak to zase spadlo. Ale najednou z toho bylo na 200 000 liber."

Informace o hudbě k muzikálu Harry Potter najdete zde: http://www.harrypottertheplay.com/uk/creative/imogen-heap/

Stránky MyCelia s informacemi o projektu najdete zde: www.myceliaformusic.orgVíce info:


www.imogenheap.com

www.facebook.com/imogenheap

www.myceliaformusic.org

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Přímý link na vstupenky: http://goout.net/cs/listky/imogen-heap-guy-sigsworth/jnqc

Facebooková událost: http://www.facebook.com/events/1751794538244482Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 2. 10. 2018 08:00
Chovancová, Michaela. 2018. Koncert Imogen Heap se přesouvá do intimnějšího Lucerna Music Baru. Vychytané.cz. [Online] 2. 10. 2018. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12529. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Koncert-Imogen-Heap-se-presouva-do-intimnejsiho-Lucerna-Music-Baru
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.145s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 04:22