Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Storm Club oslaví páté narozeniny, přijedou světová jména

Pět let existence? To už je důvod k velkým oslavám, které pražský Storm Club chystá na blížící se měsíc říjen.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Storm Club 5th Anniversary
pátek 12. října 2018 21:00
(konec +- sobota 13. října 2018 04:00)
STORM CLUB
PRAHA - Žižkov (CZ)
Dvoudenní oslavy nabídnou celou řadu světových jmen současného drum & bassu ale také techno music. V pátek 12. října 2018 přijedou popřát k narozeninám hned tři zásadní producentská jména – HYBRID MINDS, JADE a ANNIX. Lámané beaty pak v sobotu 13. října 2018 vystřídají rovné a noc bude především v režii ostříleného producenta světové techno scény – ENRICO SANGIULIANO.

Kromě toho se návštěvníci mohou těšit také na domácí zástupce a oblíbence naší scény. Bude to jedinečný, nezapomenutelný, multižánrový a speciální víkend - plný originálních dekorací, zvučných jmen a velkolepé atmosféry. To si nesmíte nechat ujít!

HYBRID MINDS
Britské producentské duo Josh White a Matt Lowe tvoří projekt Hybrid Minds, které šíří hudební sílu a energii skrze melodický drum & bass obohacený o fantastické vokály a zajímavé prvky trip-hopu, akustiky a místy až R’n‘B. Hybrid Minds čerpají inspiraci ze spousty vlivů a na jejich produkci je to více než znát. Jejich inovativní a líbivý zvuk si zamiloval snad každý fanoušek pohodového drum & bassu a stali se tak okamžitě miláčky publika. Producenti se dostali díky svým úspěšným skladbám do popředí světového liquid drum & bassu a například jejich skladby „The Place“, „Touch“ či „Lost“ a řada dalších nechybí v playlistu fanoušků po celém světě. Právě zmiňovaná skladba „The Place“ se stala v roce 2011 skladbou roku. Zároveň tak připravila půdu pro jejich základní charakteristický zvuk, který se pravidelně promítá v jejich tvorbě. O jejich úspěchu hovoří také velice úspěšné EPs, vypíchněme například „Mountains“ z roku 2013, které vyšlo na Spearhead Records a současně také remixovaná podoba „Mountains Remixed“, která spatřila světlo světa rok poté. Vydáním poslední desky „Elements“ z roku 2017 svoji hudební pozici na světové scéně jedině potvrdili svojí kvalitou a energickým nasazením.

ENRICO SANGIULIANO
Jeden z nejuznávanějších producentů současné techno scény a zástupce Drumcode labelu – ENRICO se objevil v roce 2014 v žebříčku nejprodávanějších a nejvyhledávanějších producentů techno scény. Svoji hudební dráhu odstartoval v roce 2003, kdy začal vystupovat na menších hudebních večírcích a koncertech po celé Itálii. Měl tak příležitost se ukázat publiku a pilovat své umění. V posledních letech vydává Enrico své skladby na nejuznávanějších světových labelech, jako jsou Drumcode, Truesoul, Alleanza, Gem Records, Octopus Recordings, atd. Jeho precizně laděné skladby a špičkově provedené skladby s netradičními prvky si zamilovali fanoušci po celém světě ale také jeho kolegové z hudební scény. Získal tak support z řad světových producentů – Adam Beyer, Sven Väth či Stephan Bodzin, s nimiž navázal spolupráci a vzniklo z toho spoustu zajímavého materiálu. Producent tak oslňuje publikum po celém světě nejen v klubech ale i na festivalech. V červnu vydal tento hudební mág novou desku „Biomorph“, která je mrazivá, temná a plná precizních zvuků a melodií. Nejnovější skladby z tohoto alba uslyšíte live už v říjnu ve Stormu.

Dodala: Katka Machová
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 20. 9. 2018 08:00
Chovancová, Michaela. 2018. Storm Club oslaví páté narozeniny, přijedou světová jména. Vychytané.cz. [Online] 20. 9. 2018. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12517. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Storm-Club-oslavi-pate-narozeniny,-prijedou-svetova-jmena
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.127s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 01:39