Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Warm-Up party zadarmo a vše,co se letos vychytalo...

Určitě chce spousta z vás vědět, jak to bude na Hip Hop Kempu vypadat i mimo hangáry a pódia. Co všechno by mělo na letošním Kempu zlepšit festivalovou atmosféru
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
WARM UP HIP HOP KEMP 2008
čtvrtek 21. srpna 2008 18:00
(konec +- pátek 22. srpna 2008 01:00)
Letiště Hradec Králové
Hradec Králové (CZ)

Některé věci se loni úplně nepovedly, Hip Hop Kemp se z nich však snažil poučit´a přes rok makal, aby vám přinesl nějaké výsledky…

Warm-Up party je letos zadarmo! Takže všichni, kdo máte zájem přijet už ve čtvrtek a bavit se, v klidu to udělejte bez pocitu viny z utracených peněz navíc. DJs pro vás zahrají úplně free.

Záchody na festivalu patří mezi nejžhavější témata, proto je fesťák žhavě řešil. Letos má být zvětšen počet TOI TOI přenosných záchodů. Kontrolovat jejich vývoz bude speciální supervizor, jenž se bude doslova starat pouze o to, kolik „hoven se v TOI TOIkách právě nachází“. Loni měl Kemp vývozovou službu, která nebyla důkladně pohlídána a svoji práci odflákla. Letos by to mělo být napraveno, o což se postará onen TOI TOI dohlížeč.

U hlavní stage se vybudoval speciální protihlukový val, který by měl splňovat rovnou dva účely. První účel je zřejmý z jeho názvu, druhým účelem valu je možnost na val vylézt a pozorovat dění na hlavní stagi, poblíž které se bude val nacházet. Vězte, že z valu bude zajímavý výhled na všechna pekla, která se na pódiu odehrají.

Letošní ročník Hip Hop Kempu se může konečně pochlubit i pláží, která se skládá z 20ti tater písku, které byl na pláž navezeny. Loni se nepodařilo vybudovat pláž kvůli úřadům, letos to po půlročních debatách vyšlo a pláž byla ozkoušená na Rock For People, proto se těšte na koupání. Ještě jedna věc se na Rock For People ozkoušela – festivalem projektované a vyrobené sprchy s regulovanou teplotou vody, které dokážou odbavit až 500 lidí za hodinu. Takových sprchových míst najdete po areálu 48.

Sedmý ročník Hip Hop Kempu bude také mnohem světlejší. Důležité areálové body jsou pokryty lampami, kterých je po festivalu rozházeno celkem 40. Některé najdete i ve stanovém městečku. Těšit se také můžete na nové ojedinělé dekorace v hangárech a na speciální konstrukci hlavní stage, která vás potěší.

Příští týden největší evropský hip-hopový festival přinese fotky výše uvedených specialit a také přibližné ceny občerstvení a pití, které budou letos pohlídány a budou menší. Mapka areálu a rozpis stagí a hangáru jsou v přípravě, proto se nechte překvapit.
Fred
(Fred Durst)
pondělí 4. 8. 2008 09:30
Durst, Fred. 2008. Warm-Up party zadarmo a vše,co se letos vychytalo.... Vychytané.cz. [Online] 4. 8. 2008. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1251. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Warm-Up-party-zadarmo-a-vse,co-se-letos-vychytalo...
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 03:55