Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

O čem bude páteční styleclubbing

Nevíte, co bude v patečním Style Clubbingu? Že nevíte co je to „Style Clubbing“?! Upss, tak to máte vlekou mezeru ve vzdělání..
Přidat na Facebook
Style Clubbing je rádiová show v rytmu klubové taneční scény. Plných 120 minut profrčíte ani nebudete vědět jak. Kromě nadupané hudby nechybí ani aktuální info o zajímavých akcičkách a taky samozřejmě spousta soutěží o super dárky. Lístky na akce, Cd, časáky a tak dále a tak dále..

Vše se děje v éteru Rádia Zlín, vždy úderem páteční jednadvacáté hodiny. A jelikož je to pořad stylový má i stylového moderátora. Této role se zhostil Marcus Cooper, jeden z předních českých dj´s star.

A teď rychle k tomu co uslyšíte již tento pátek. V první hodinceto bude vocal house set residenta Studio 54 Praha Dj Enrica a samozřejmě dozvíte nějaké ty novinky ohledně připravované Free Fly Party. Pár minut po desáté bude pro vás připravený progresivní set kanadského dj Alex Axx Koss.

K tomu všemu soutěže o nové vydání časopisu X-Mag a promo CD k Free Fly – Stars Of Studio 54 Fever, která bude, jak všichni víme, 7.10 ve Velrybě Music Klubu.

Proto všichni mějte v pátek uši nastražené a poslouchejte frekvenci rádia Zlín..


majkl
(Michal Gaja)
středa 4. 10. 2006 08:00
Gaja, Michal. 2006. O čem bude páteční styleclubbing. Vychytané.cz. [Online] 4. 10. 2006. [Citace: 7. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=125. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/O-cem-bude-patecni-styleclubbing
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.228.219
Serverový čas: čtvrtek 7. července 2022 09:13