Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Odstartoval předprodej vstupenek na 9. ročník festivalu Fingers Up

Mít plán je vždycky jednodušší a mnohdy také levnější, než plán nemít. A my pro vás jeden takový máme! Ve dnech 28. a 29. června 2019 se v areálu mohelnického Morava Campu uskuteční devátý ročník multižánrového festivalu Fingers Up.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Fingers Up 2019
pátek 28. června 2019 15:00
(konec +- sobota 29. června 2019 00:00)
Morava Camp
Mohelnice (CZ)
Pro prvních sto festivalových nadšenců, kteří se nebojí mít na konci letošního léta jasno, co budou dělat začátkem toho příštího, máme připravené víkendové vstupenky za bezkonkurenčních 300 korun! K tomu vidinu taneční party pod taktovkou kapel Mandrage a Tata Bojs a příslib zážitků, na které se budete rok dopředu těšit a další rok na ně vzpomínat.

„Tanči, dokud můžeš“ je název jednoho z hitů plzeňské popové kapely Mandrage, „Šťastnější“ zase song pražské alternativní skupiny Tata Bojs. Obojí lze však také považovat za neoficiální pozvánku do Mohelnice, kde se v průběhu červnového víkendu vystřídá řada mainstreamových i alternativních kapel nejen od nás, ale také ze zahraničí. „Jejich jména postupně představíme na našem festivalovém webu, stejně jako doprovodný program, v němž ani tentokrát nebudou chybět přednášky a netradiční workshopy,“ říká k programu 9. ročníku hlavní organizátor Petr Elgner.

Ti, co festival v minulosti zažili, vědí, že to, co z něj po dva dny dělá místo, ze kterého se nakonec nikomu nechce domů, je jeho výjimečná atmosféra a také jedna rarita – bazén přímo uprostřed festivalového areálu. Lidé do Mohelnice míří ze všech koutů republiky nejen za hudbou, ale především za novými zážitky, zábavou i odpočinkem. A také za pochoutkami z festivalové gastrozóny, kde se veškeré občerstvení připravuje výhradně z čerstvých lokálních surovin.

Vstupenky na devátý ročník festivalu si mohou zájemci koupit již dnes, a to za cenu, která už nikdy nebude nižší. Na prvních sto kupujících čeká dvoudenní vstupenka za 300 korun, poté se cena vstupenek zvedne na 450 korun. Zároveň s tím se otevírá možnost toho nejširšího výběru ubytování přímo v areálu festivalu: chatky pro dvě a více osob nebo motelové pokoje s kompletním zázemím však čekají jen na ty nejrychlejší. Bližší informace o vstupenkách, cenách a možnostech ubytování jsou uvedeny na oficiálním festivalovém webu fingersup.cz

Fingers Up je moravský hudební festival, který pořádá od roku 2011 v prostředí Městských sadů a Morava Campu v Mohelnici společnost Kultura a volný čas Mohelnice, nezisková o.p.s. Festival každoročně navštíví přibližně 2 tisíce návštěvníků denně. K největším hvězdám, které na Fingers Up v minulosti vystoupily, patří The Wombats, Kensington nebo MØ, z českých Tata Bojs, David Koller a další. Generálním partnerem festivalu je společnost Siemens.Dodala: Monika Valentová
Tina
(Martina )
středa 29. 8. 2018 08:00
, Martina . 2018. Odstartoval předprodej vstupenek na 9. ročník festivalu Fingers Up . Vychytané.cz. [Online] 29. 8. 2018. [Citace: 25. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12494. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/-Odstartoval-predprodej-vstupenek-na-9.-rocnik-festivalu-Fingers-Up-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.111.121
Serverový čas: pondělí 25. září 2023 10:59