Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ROBIN MOOD odlítá na Měsíc

Zpěvák ROBIN MOOD vydal třetí oficiální singl. Skladba Na Měsíc už se stihla dostat do rádiového přehledu nejhranějších písní.
Přidat na Facebook
Liberecký muzikant si postupně získává přízeň posluchačů i rádio dramaturgů. Po loňské prvotině Generace se mu letos podařilo zabodovat s nahrávkou Gravitace. Chytlavý singl se dostal až na hranu první desítky nejhranějších česko-slovenských písniček v tuzemských rádiích a zaujal i uživatele Spotify, kteří ho hromadně sdíleli a celý týden udrželi v žebříčku Viral 50. Na první úspěch chce nyní hudebník s širokým rozhledem navázat novinkou Na Měsíc, s níž už dva týdny po vydání pronikl do české Radio Top 20.

Ve vkusné popové písničce Robin Mood zúročil zkušenosti nasbírané napříč českou hudební scénou. A že jich má požehnaně! Hraje s populárními Eddie Stoilow, spolupracuje s libereckou rapovou hvězdou Pauliem Garandem a ve dvojici s parťákem Kennym Roughem koprodukuje nejen hiphopové nahrávky z Čech a Slovenska. Jako doprovodný a studiový kytarista si navíc zahrál s celou řadou známých muzikantů, třeba s Markem Ztraceným. Pod hlavičkou Robin Mood si jeden z prvních koncertů odbyl teprve nedávno na Aerodrome festivalu, kde sdílel pódium s Lenny, Sebastianem, Support Lesbiens nebo Ektorem.


A jaká je jeho novinka Na Měsíc? Zní moderně a sebevědomě a my doufáme, že se vám bude opět líbit! Režie videoklipu se ujal Štěpán Stewe Bárta z Unbeatable Label a natáčelo se například v pražských Riegrových sadech nebo v prostorách únikové hry Galactic Pioneers.


Dodal: Libor Lisý, Warner Music
Foto: Igor Paliatka

Tina
(Martina )
úterý 28. 8. 2018 08:00
, Martina . 2018. ROBIN MOOD odlítá na Měsíc. Vychytané.cz. [Online] 28. 8. 2018. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12478. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ROBIN-MOOD-odlita-na-Mesic
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 05:48