Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

BRYAN ADAMS vystoupí v Ostravar Aréně

Bryan Adams, jeden z nejlepších rockových umělců na světě, se vrací do České republiky, tentokrát se však fanouškům představí v Ostravě a zahraje všechny své zásadní hity.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Bryan Adams Ultimate Tour
čtvrtek 29. listopadu 2018 20:00
(konec +- čtvrtek 29. listopadu 2018 23:00)
Ostravar Aréna
Ostrava (CZ)
Koncert je pouze na sezení a jeho kapacita bude výrazně snížena. Pověst jednoho z nejlepších rockových zpěváků na světě získal především díky svým nezapomenutelným koncertům. Bryan Adams se svými rock ‘n‘ rollovými peckami (např. "Summer of 69", “Run to you”, “18 ‘til i die”, “It’s only love”,“Somebody”, “The only thing that looks good on me is you”) koncertuje na šesti kontinentech již víc než tři desítky let. naposledy u nás tento kanadský umělec vystoupil v roce 2017, kdy se představil v Brně.

Na připravovaném turné kromě zásadních skladeb jeho hudebně bohaté kariéry zazní i písničky z posledního alba Get Up! Bryan většinu písní z této desky napsal i tentokrát s dlouholetým spojencem Jimem Vallancem, který stál u zrodu většiny hitů tohoto Kanaďana. Jak zpěvák uvádí, natáčení probíhalo celkem organicky, tedy jedna píseň za druhou, a to v průběhu několika let. Producentem desky byl Jeff Lynne, frontman legendárních ELO, který v minulosti produkoval písně i pro The Beatles, Paula McCartneyho nebo Toma Pettyho. Bryan a Jeff na nových písních pracovali převážně přes internet, a to tak, že si navzájem posílali demo nahrávky či části písní tak dlouho, dokud oba nebyli s výsledkem naprosto spokojeni. Bryan Adams na novém albu Get Up! ukazuje opět dvě tváře. Prezentuje se nejen jako romantik, který umí psát nádherné pomalé písně a balady, ale i jako nestárnoucí rocker se svižnými a hitovými songy. Poslední studiové album Bryana Adamse “Get Up!“ vyšlo roce 2015, v loňském roce pak Bryan svým fanouškům nabídl kompilaci Ultimate, která obsahuje zásadní skladby vydané v období mezi lety 1980 a 2017, album obsahuje i dvě nové skladby "Ultimate Love" a "Please Stay".Kanaďan Bryan Adams patří mezi nejvýraznější zpěváky a skladatele populární hudby osmdesátých a devadesátých let. Neformálně oblečen do modrých džínsů a bílého trička, s elektrickou kytarou v ruce, Bryan Adams skvěle skládá, zpívá a hraje poprockové skladby, kterými si získal oblibu fanoušků po celé zeměkouli. Bryan má na svém kontě celou řadu alb ověnčených multiplatinovými prodeji. Jeho skladby se dostaly nejenom na přední příčky hitparád, ale zazněly i v několika filmových klasikách. Adamsovy skladatelské a muzikantské kvality jsou zřejmé nejenom z nahrávek, kterých má na svém kontě kolem desítky, ale i z koncertů.
Dodal: Petr Novák
Tina
(Martina )
pátek 24. 8. 2018 08:00
, Martina . 2018. BRYAN ADAMS vystoupí v Ostravar Aréně. Vychytané.cz. [Online] 24. 8. 2018. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12472. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/BRYAN-ADAMS-vystoupi-v-Ostravar-Arene
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 03:17