Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Novinky z festivalu Brod 1995

Pukec zóna, kvalitní jídlo, pivo, víno, big screening a žádné bariéry!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Brod 1995
sobota 18. srpna 2018 21:00
(konec +- neděle 19. srpna 2018 04:00)
Atletický stadion Na Kutilce
Český Brod (CZ)
Pukec zóna
Už znáš PUKEC? Hra s podtitulem Nemysli a Vystřel je živá stolní hra pro dva (resp. čtyři) hráče. Katapultujte všechny puky skrz branku na soupeřovu stranu dříve, než je on nasází k vám. Střílejte – pokud možno rychleji a přesněji než soupeř! Hra je chytlavá a nabírá až nečekaný spád. Prostě nemysli a vystřel!

Kvalitní jídlo
Je libo burger jako kráva? Mexické pochoutky, palačinku či kebab? Víme, že dobře najedený fanoušek, je skvělý fanoušek. Těšit se můžete třeba i na stylovou rolovanou zmrzlinu, trdelník, hotdogy nebo netradiční dobrotu z tradiční suroviny Bramloše. O dobrou kávu se postará Mohaji. Takže všem dobrou chuť!

ROLL BROS – rolované ledové potěšení
Stylové ledové občerstvení mnoha chutí a barev. Vyberte si buď smetanový nebo kokosový základ, k tomu tři suroviny (ovoce či sušenky) a vytvořte si zmrzlinu přesně podle tvých představ! Výroba zmrzliny probíhá na chladící desce, ze které se následně seškrábne a vznikají super cool ruličky!

Pitný režim
V Kutné Hoře se opět vaří pivo! V původních prostorách, pouze z českých surovin a tradičním způsobem! Na festivalu Brod 1995 bude už podruhé na čepu Stříbrná 11, jejíž receptura odkazuje na pivo, které se v Lorci (tak jak se pivovaru v Kutné Hoře říká) vařilo ještě před tím, než ho na dlouhých osm let zavřeli. Kromě toho ochutnáte také svrchně kvašený letní speciál SUN KING, rovněž uvařený v Kutné Hoře. Dej Bůh štěstí!

Nejsi pivař? Nevadí.. Skvělé víno u nás na festivalu zajistí rodinné vinařství Vinné sklepy Kutná Hora. Vyrábí biodynamická vína při jejichž zpracování nepoužívá chemické preparáty ve vinici, ani ve sklepě.

O kvalitní pití se nám na Brodě 1995 postará Jack Daniel`s. Whiskey s více než 150 letou tradicí a zároveň nejstarší registrovaná destilérka v USA se vyrábí v městečku Lynchburg ve státě Tennessee. Ideální whiskey pro chlapy, pro dámy jemné míchané drinky. Nebo obráceně? Každý má své!

Potřebujete dobýt energii? V Red Bull baru vám určitě pomůžou. Dejte si energetické občerstvení a vydržíte tancovat až do rána!

Čistý festival
Již tradičně si festival Brod 1995 vysloužil certifikaci Čistý festival a dlouhodobě se do tohoto projektu zapojuje. I letos tomu nebude jinak! V areálu budou k dispozici barevné koše na tříděný odpad. Žluté na plasty, modré na papír a bílé na hliník. Všechny odpady z barevných košů úklidová četa sváží do speciálních velkých kontejnerů, které putují přímo k druhotnému zpracování – recyklaci.

Big screening
Efektní outdoor promítání, které skvěle dokreslí atmosféru festivalu. Chceme, abyste se u nás cítili pohádkově a zažili tu správnou festivalovou atmosféru se vším všudy.

Festival bez bariér
Celý festival je bez bariér a muziku a skvělou letní festivalovou atmosféru si tak v Brodě může užít opravdu každý! Snažíme se zajistit co nejpříjemnější podmínky pro všechny návštěvníky. Samozřejmostí jsou i bezbariérové toalety a sprchy a nechybí ani bezbariérový bar! Na místě bude také Hvězdný bazar! Charitativní second-hand, ve kterém prodávají vozíčkáři, nabízí kvalitní a stylové oblečení a doplňky z druhé ruky od všech, kteří chtějí pomoci včetně řady známých osobností. Veškerý výtěžek z prodeje putuje na pomoc vozíčkářům s poraněním míchy.

Zdroj: Brod 1995
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 15. 7. 2018 08:00
Chovancová, Michaela. 2018. Novinky z festivalu Brod 1995. Vychytané.cz. [Online] 15. 7. 2018. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12449. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Novinky-z-festivalu-Brod-1995
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: úterý 7. února 2023 23:14