Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

FILM: Úžasňákovi 2

Úžasňákovi 2 představují postavu vědátorku Evelyn. Český hlas jí propůjčila Iva Pazderková.
Přidat na Facebook
Na plátna kin vstupuje rodinka superhrdinů ÚŽASŇÁKOVI 2, která okouzlila diváky již v roce 2004, a společně s ní také fanoušky velice oblíbené postavy jako Lucius Best (jinak též Mražoun) či Edna Módní. Ve filmu se ale představují také nové postavy – od dobromyslných miliardářů až po adepty na post superhrdinů.

Sourozenci Winston a Evelyn Deavorovi jsou obrovskými fanoušky superhrdinů a spouštějí kampaň, která by měla zlepšit to, jak superhrdiny společnost vnímá, a znovu jim umožnila návrat. Winston Deavor a Evelyn Deavorová jsou vlastníky světové telekomunikační společnosti. "Rodiče Winstona a Evelyn byli velkými fanoušky superhrdinů," říká scenárista a režisér Brad Bird. "Takže když podědili rodinnou firmu, pokračovali v jejich podpoře a rozhodli se laťku posunout výše a spustit kampaň na podporu superhrdinů." Winston nosí povětšinou svůj 'žraločí' oblek, zatímco jeho sestra Evelyn má šatník, za který by se rozhodně nemusela stydět. Nosí věci ve spíše bohémštějším stylu oproti standardnímu obchodnímu úboru svého bratra. Více o postavách a filmu naleznete v přiloženém presskitu.


Inteligentní a zároveň okouzlující vědátorce Evelyn propůjčila v českém dabingu hlas Iva Pazderková. Podívejte se ve videu, jak se jí role dabovala.

Dodala: Marta Nosková Žurková, FALCON
Tina
(Martina )
středa 1. 8. 2018 08:00
, Martina . 2018. FILM: Úžasňákovi 2. Vychytané.cz. [Online] 1. 8. 2018. [Citace: 6. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12426. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/FILM:-Uzasnakovi-2
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.213.63.130
Serverový čas: pondělí 6. února 2023 03:38