Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Sex drogy a rock´n´roll

Už máte za sebou první vysokoškolský sex, už jste pozvraceli spolubydlícímu postel, už jste byli v pi*i?!! Néé? Tak to ani dál nečtěte..!!!
Přidat na Facebook
Jako sorry dámy a pánové, co v té škole vlastně děláte? Fungujete vůbec? Slyším jen samé trapné kecy jak se musíte učit tamto, a jak nestíháte toto.. Tak prrrr, zařadit zpátečku a jít řádit... V klidu, Baťa to má už dávno za sebou, tak to tu klidně zbořte, už se na ty cihly nedá dívat… :o)

Závidím vám, že ráno nemusíte vstávat a jít s kocovinou do práce. Je to humus, ale nejhorší je, že v teplé posteli musíte nechat slečnu, co jste včera večer sbalili.. Rychle napsat vzkaz. Záchod nefunguje, podrž páčku nahoře a pak pusť vodu, mlíko v lednici nepij, je zkažené. Klíče od bytu jsou na posteli. Zamkni a hoď je do schránky.. Rexe prosím tě neodvazuj, tak rychle zas utíkat neumíš.. Jo a jak se vlastně jmenuješ?!

No tak jsme si odbyli seznamovací formality a teď rychle k věci. Jestli nevíte vedle koho se ve středu 11.10.2006 ráno, ehhh v poledne, probudíte, tak to určitě jdete chlastat na uvítací večírek vysokoškoláků…

Áčko narvané k prasknutí.., bože můj tolik pěkných ženských a ta slovenština je tak erotická. Nějak zaostřuji zrak a kurnik šopa!! Tvrdá realita (slečny, zas tak tvrdá nee :o) ) na výšku chodí i urostlí a sympatičtí chlapy, moje ješitné ego se otřáslo v základech.. (a tvrdost rázem pryč :( )

Ani nemám radost z toho, že hraje Chris Sadler. Utápím svůj žal ve sklence s výbornou lihovinou, ať si užiji aspoň moje játra. No nic na Josého a Lexxu čekat nebudu, zkusím štěstí v Golemu.

Ačkoliv mně rockové prostředí moc neláká, tak čumím.. V Golemu každá holka pěkná, kua moc piji.. no co už.. Flaming cocks to pěkně rozjeli, sice je vůbec neznám, ale hrají dobře. A už mám zas po náladě, ty nejpěknější holky se muchlujou s mistry sportu všech zemí.. tak to sorry, to nic pro mne..

To je zase večírek, šlapu sám domů, a jsem hrdý že jsem věrný.. Uřvaný mobil mně upozorňuje, že už musím vypadnout tvořit hodnoty.. Jo je ráno a já jako obvykle sám..

Tak ať nedopadnete jako já. Pěkně to v úterý rozpalte.. Vy do práce nemusíte… :o))))
majkl
(Michal Gaja)
středa 4. 10. 2006 08:00
Gaja, Michal. 2006. Sex drogy a rock´n´roll. Vychytané.cz. [Online] 4. 10. 2006. [Citace: 16. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=124. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sex-drogy-a-rock_n_roll
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.233.242.67
Serverový čas: úterý 16. dubna 2024 20:01