Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

KNIHA: Do posledního dechu

Do amišské části Ohia se vrací děsivá minulost v příběhu Do posledního dechu.
Přidat na Facebook
"Svižný thriller plný tajemství, čtenáři budou ohromení." - Kirkus Review

"Přesvědčivé postavy, vynikající zápletka a závěr, ze kterého vám naskočí husí kůže." - Publishers Weekly

V nakladatelství MOBA vychází další příběh úspěšné americké spisovatelky Lindy Castillo pod názvem Do posledního dechu. Do češtiny ho z originálu Her Last Breath přeložila Lenka Faltejsková.

Do posledního dechu

V malém ospalém městečku Painter's Mill v Ohiu policejní náčelnici Kate Burkholder straší minulost.

Co na první pohled vypadá jako tragická, ale rutinní dopravní nehoda, se náhle stává zlověstnější. Objevují se důkazy o tom, že nic z havárie není náhodné. Ale kdo by chtěl zabít mírumilovného amiše a jeho dvě děti, po kterých zůstala jen truchlící vdova a těžce zraněný syn?

Celý případ je pro Kate o to těžší, že jde o manžela a děti její nejlepší kamarádky z mládí, kdy ona sama vyrůstala v amišském prostředí. Vyšetřování navíc postupně odhalí, že ke srážce nedošlo náhodou, celý incident byl důkladně naplánován. Z dopravní nehody se stává trojnásobná vražda. Aby toho nebylo málo, vyplavou na světlo důkazy týkající se Katiny temné minulosti, jíž se celý svůj dospělý život pokouší uniknout.Linda Castillo je jedna z nejznámějších současných amerických spisovatelek Linda Castillo pochází z amerického Ohia. Zdejší prostředí se stalo základní inspirací pro děj jejích thrillerů. Už od dětství se chtěla stát spisovatelkou a ve třinácti letech napsala svou první knihu. Je autorkou bezmála třiceti titulů a držitelkou mnoha významných literárních cen. Její thrillery se pravidelně objevují na seznamu bestsellerů The New York Times. Autorčin debut v tomto žánru (Slib mlčení, MOBA 2014), součást série s vyšetřovatelkou Kate Burkholderovou, byl zfilmován v hlavní roli s Neve Campbell.


Dodala: Johana Turner
Tina
(Martina )
sobota 21. 7. 2018 08:00
, Martina . 2018. KNIHA: Do posledního dechu. Vychytané.cz. [Online] 21. 7. 2018. [Citace: 6. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12399. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/KNIHA:-Do-posledniho-dechu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: středa 6. prosince 2023 11:54