Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Techno Night omráčí fanoušky techno music už v pátek ve Stormu

Techno music není nikdy dost, o tom nepochybujeme ani my a právě proto jsme pro vás připravili další akci s názvem Free Techno Night!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Free Techno Night
pátek 13. července 2018 22:00
(konec +- sobota 14. července 2018 06:00)
STORM CLUB
PRAHA - Žižkov (CZ)
V průběhu pátečního večera 13. července 2018 se představí talentovaní producenti a DJs, kteří vás dostanou pěkně do varu. Jedinečný sound rovných beatů, velkolepá atmosféra a hlavně vstup ZDARMA. To vás čeká už v pátek večer. Ještě přemýšlíte kam vyrazit? Teď už musíte mít jasno. Přijďte si užít techno jízdu jak se patří kam jinam než do Stormu.

GOLPE
Je mladý, talentovaný a kreativní. Tři slova, která by mohla shrnout tohoto producenta a Dje, který si říká Golpe. Svoji vášeň pro techno music objevil v roce 1995 a od té doby měl jasno, kterým směrem se vydá. Jak často sám říká, důležité je najít svůj vlastní styl = najít si vlastní hudbu. Začal tvrdě makat a to mu přineslo první ovoce. Od roku 2005 začíná vystupovat nejen v Česku ale především také v zahraničí. Zahrál si například na kultovní halové akci Apokalypsa, na světově proslulém festivalu Awakenings či absolvoval turné po jižní Americe – vystupoval konkrétně po Venezuele a Kolumbii. V roce 2008 se vrhnul na produkci a společně s dalšími producenty spolupracuje na vlastní tvorbě. Golpe patří bezesporu mezi jedny z nejaktivnějších umělců současné Hardtechno scény. Jeho sety jsou plné energie a skvělých djských skills.
4BECOME1
Pod jménem 4BeCome1 se skrývá pražský DJ Ketan, který v roce 2010 zakládá stejnojmenný DJ live projekt, v rámci kterého od roku 2016 vystupuje společně také s dalšími hudebníky. Kromě toho je současně také zakladatelem Vychytane.cz DJs Crew, která nabízí celou řadu podobných live projektů. Sám nebo spolu s dalšími muzikanty /Flautistar, Skibinskyy, Dudu Morais Drums, atd./ vystupuje pravidelně po celém Česku ale i v zahraničí. Zahrál si například na eventech jako je Mácháč, Open Air festival, Sázavafest, Metronome festival Prague, Beats for Love apod. Kromě toho můžete 4Become1 slyšet naživo v předních českých klubech. To ale není všechno. Pravidelně pořádá své vlastní eventy, které jsou vždy zárukou netradičního hudebního zážitku. Fanoušci si tak mohou užít kvalitní rytmy deep, tech, latino či minimal music.Dodala: Katka Machová
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 12. 7. 2018 18:00
Chovancová, Michaela. 2018. Techno Night omráčí fanoušky techno music už v pátek ve Stormu. Vychytané.cz. [Online] 12. 7. 2018. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12376. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Techno-Night-omraci-fanousky-techno-music-uz-v-patek-ve-Stormu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: úterý 7. února 2023 23:07