Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Beats for Love

První den Beats for Love přilákal téměř 25 000 návštěvníků, to je nejvyšší číslo návštěvnosti zahajovacího dne v historii festivalu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Beats for Love 2018
středa 4. července 2018 15:00
(konec +- středa 4. července 2018 22:00)
Dolní Vítkovice
Ostrava (CZ)
Brány festivalu se otevřely v 16 hodin a postupně se rozeznělo všech 13 stageí. Areál se naplnil bezmála 25.000 fanoušky, což je nejvyšší číslo návštěvnosti zahajovacího dne v historii festivalu.

Prvním headlinerem na monumentální Love stagei byl slovenský rapper Kali, pro kterého bylo vystoupení na Beats for Love letos premiérou. Pochválil mimo jiné právě hlavní scénu, do které pořadatelé letos investovali dvojnásobek rozpočtu než loni a kterou zdobí přibližně 1000 metrů čtverečních audiovizuálních efektů.

Absolutní hvězdou prvního festivalového dne byl Američan Roger Sanchéz, který ocenil zejména spojení s fanoušky pod pódiem. "Není to poprvé, co jsem hrál v České republice, ale energie dnešního publika byla prostě úžasná. Hrál jsem všechny druhy hudby od drum&bass až po house a oni na všechno skvěle reagovali," uvedl Roger bezprostředně po svém vystoupení. Stejně jako další headliner na hlavní stagei, Andy C, oba chválili také industriální kulisy, ve kterých se Beats for Love odehrává. "Andy C zařadil Dolní Vítkovice dokonce mezi dvě nejlepší festivalová místa světa, na kterých kdy hrál," dodává Jiří Ramík, manažer hlavní scény.

Fanoušky lákala také vystoupení DJs z ostatních stageí festivali, například Jade z Drum&Bass Ostrava stage, Super8 & Tab z EDM&Trance Jägermeister stage nebo Full Intention z House COOL stage. Speciální podívanou nabídli také interpreti z Electroswing Pepsi stage, protože DJ Rosantique vystoupil se zpěvačkou a Dr. Zeppelin se saxofonistou.

"Neustále jsem si procházel areál a zjišťoval první dojmy návštěvníků. Chválili si hladký průběh u vstupu do areálu, nabitý hudební program jednotlivých scén, čisté hygienické zázemí, neexistující fronty na občerstvení a samozřejmě počasí, za to i my moc děkujeme," usmívá se ředitel festivalu Kamil Rudolf. "Zároveň jsem velmi rád viděl, že návštěvnické nůžky našeho festivalu se rok od roku rozevírají. Potkával jsem zde mladé lidi, ale i rodiny s malými dětmi nebo lidi v seniorském věku. Věřím, že je to dáno přátelskou atmosférou našeho festivalu a pestrostí line-upu, který nabízí pro každého něco," shrnuje první dojmy Kamil. Festivalový kemp se v průběhu zahajovacího dne vyprodal, návštěvníci tak mohou využít kemp na Landek Parku. Vstupenky na festival jsou stále k prodeji.Dodala: Mankova Zuzana
Tina
(Martina )
čtvrtek 5. 7. 2018 08:00
, Martina . 2018. Festival Beats for Love. Vychytané.cz. [Online] 5. 7. 2018. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12361. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Beats-for-Love
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.117s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.47.240
Serverový čas: úterý 7. února 2023 09:00