Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

FILM: Ant-Man a Wasp

Tento týden představí v českých kinech studio Marvel další filmovou novinku z kapitoly o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat, nazvanou Ant-Man a Wasp.
Přidat na Facebook
Soutěžilo se o 2 lístky na film Ant-Man a Wasp v Golden Apple Cinema ve Zlíně . Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
O prvním díle:
V roce 2015 debutoval na plátnech kin snímek společnosti Marvel Studios Ant-Man, v rámci kterého do stále se rozšiřujícího filmového světa společnosti Marvel vstoupil Scott Lang, dobromyslný zloděj, jehož si dr. Hank Pym vybral k tomu, aby se stal jeho pokračovatelem a převzal po něm štafetu coby titulní Ant-Man. Ve filmu se také objevila Pymova dcera Hope van Dyneová, z níž se později stává superhrdinka Wasp. Tento akční snímek o velké superhrdinské loupeži v režii Peytona Reeda si získal přízeň diváků i kritiky, debutoval na první příčce v žebříčku návštěvnosti a následně utržil celosvětově více než 500 milionů dolarů.


O filmu Ant-Mana a Wasp:
Nyní, po událostech snímku Captain America: Občanská válka, se Lang potýká s následky svých rozhodnutí jak coby superhrdina, tak také jako otec své malé dcery. Zatímco se snaží najít rovnováhu mezi svým rodinným životem a povinnostmi Ant-Mana, obrátí se na něj Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s naléhavou novou misí. Scott musí znovu navléknout svůj oblek a naučit se bojovat po boku Wasp, se kterou je nucen spojit síly, aby se jim společně podařilo odhalit tajemství minulosti.

Ant-Man a Wasp vstupuje do kin tento čtvrtek 5. 7., ve vybraných kinech o den dřív.

Dodala: Marta Nosková Žurková, FALCON a.s.
Tina
(Martina )
středa 4. 7. 2018 10:00
, Martina . 2018. FILM: Ant-Man a Wasp. Vychytané.cz. [Online] 4. 7. 2018. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12359. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/FILM:-Ant-Man-a-Wasp
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.064s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: úterý 7. února 2023 21:59