Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Další díl magické TechNoci ovládne Storm

Magická TechNoc s dalším pořadovým číslem ovládne sobotní noc 30. června 2018 v pražském klubu Storm.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
TechNoc - Summer Edition
sobota 30. června 2018 21:00
(konec +- neděle 1. července 2018 04:00)
STORM CLUB
PRAHA - Žižkov (CZ)
Všichni technaři a milovníci rovných temných beatů by tak rozhodně neměli zahálet a nenechat si ujít tuto jedinečnou událost. Mezi hlavní lákadla patří bezesporu brněnský rodák a legenda českého scény DJ a producent Orbith /Gehringer/. Doplní jej také uznávaný Subgate, La Dela, David Broom, Dobi a SoulKate. Přijďte si užít elektrizující noc, která vás naladí na tu správnou frekvenci.

ORBITH /GEHRINGER/
Patří bezesporu mezi nejvýraznější osobnosti domácí elektronické scény. Rezident dvou brněnských klubů odstartoval svoji hudební dráhu v roce 1996. Za krátkou dobu se stal velmi uznávaným Djem nejen v Brně ale po celém Česku. Zkraje svojí kariéry si zahrál na takových eventech jako byla Orion Hall či Citadela. V roce 2001 získává ocenění Objev roku, dva roky později se stává vítězem prestižní ankety Dance Awards. Zahrál si v té době na všech zásadních eventech - Summer of Love, Elektric Kingdom Czech, Mayday Hungary, atd. A nezahálel ani v produkci, ve které začal být aktivní od roku 2001. V té době na kompilaci Elektronic Basslines naservíroval fanouškům svoji první skladbu “Fussganger”. Od té doby pravidelně fanouškům servíruje vlastní tvorbu. Jeho djské umění a jedinečná energie za mixem mu na scéně zajistila nesmazatelné místo a bez Orbitha by to prostě nebyla ta pořádná párty.
SUBGATE
Patří na domácí půdě mezi velmi respektovaná jména. Hraje na předních českých eventech ale také v zahraničí. Jeho sety se skládají z pečlivě vybraných tracklistů a současně fanouškům nabízí také vlastní tvorbu. Subgate si zahrál na všech zásadních eventech v Čechách – například Festival Svojšice, Mácháč, Summer of Love, Pleasure Island či na prestižních halových akcích. Jeho osobitý sound si mohou fanoušci vychutnat pravidelně ve vybraných klubech a pravidelně se objevuje také ve Stormu. Má svoji vlastní rezidentní noc s názvem Creative, která vznikla v roce 2007 a představila řadu zahraničních světových producentů. Na akcích často vystupuje také se svým hudebním kolegou Tibizou.
LINE UP

ORBITH
SUBGATE
LA DELA
DAVID BROOM
DOBI
SOULKATE

START 22:00 | KONEC 06:00
VSTUPENKY: VSTUP / ENTRY: 100 CZK <23:00> 150 CZKDodala: Katka Machová, Storm Club Prague
Tina
(Martina )
pátek 29. 6. 2018 09:00
, Martina . 2018. Další díl magické TechNoci ovládne Storm. Vychytané.cz. [Online] 29. 6. 2018. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12349. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dalsi-dil-magicke-TechNoci-ovladne-Storm
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: úterý 7. února 2023 22:29