Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hard Boat, aneb někdo to rád tvrdě

Hard Boat je unikátní akce tvrdé elektronické hudby v netradičním prostoru nákladní lodi Cargo Gallery.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Hard Boat
sobota 30. června 2018 21:30
(konec +- neděle 1. července 2018 06:30)
Cargo Gallery
Praha (CZ)
Mnoho z Vás zná loď Cargo Gallery a ví, že na ní se pořádají různé akce od konferencí po koncerty Řezníka.
Nyní však přichází nový typ tvrdé elektronické párty s názvem Hard Boat. Organizátory akce jsou internetový obchod czcoreshop.com a slovenské uskupení Brainbrack Bross. Pořádájící multižánrový charitativní festival na Slovensku pod názvem Fourtune.

Pokud se v ČR řekne tvrdá elektronická hudba mnoho lidem se vybaví akce typu Czech Tek a moře sound systému a rychlého tvrdého beatu pro úzce specifickou komunitu lidí. Tento mylný obraz se však tato akce pokusí vyvrátit a po vzoru západních eventu v Hardest styles přinést to nejlepší i českému publiku.

Kdo z Vás již někdy v minulosti navštívil země Beneluxu a některý z hardest styles festivalů určitě nám dá za pravdu, že pohled mnoha nezainteresovaných lidí v ČR je hodně vzdálen tomu co jsme zde mohli vidět. Organizované festivaly tvrdých stylů elektronické hudby s kvalitním ozvučením, securitou a zázemím dávají těmto akcím punc toho co si za více jak 25let své existence v této oblasti západní Evropy vybudovaly.Česká a Slovenská scéna je v tomto zatím jiná, nicméně i zde začínají působit uskupení organizující tyto eventy. Sice v menším měřítku s o to větším zápalem a nadšením. Jedním z nich jsou právě výše zmíněné crew,které pořádají tuto loď pod názvem Hard Boat spolu s infoportaly info-praha, info-brno...

Co Vás na lodi bude čekat?? Krom vysokého standardu zázemí lodi Cargo Gallery to bude především unikátní line-up složený z umělců,kteří jsou ve svém oboru vysoce ceněni. Představme si proto hlavní vystupující.


D-Fence (Nizozemí)


V roce 2015 se tento tajemný umělec vydal na invazi do Hardcore scény. Známý pro dav pouze jako D-Fence začal uvolňovat virální videa na sociálních sítích doprovázené jeho nekompromisním hardcore soundem. Tyto videa se v zápětí stala virálními hity a oslovila milióny lidí po celém světě!


Jeho hity jako 'Krakaka', 'Pompen', 'Dikke BMW' and 'Koekoek Jonghuh' jsou často hrány nejen jím samotným,ale i jmény jako Angerfist, Neophyte, Tha Playah, Nosferatu, Destructive Tendencies a dalšími.

Hallucinator (Itálie)


Producentské duo, jež slaví největší rozmach na České a Slovenské hard scéně se častokrát představuje převážně na DnB akcích.


Na Hard Boat však přichystali malou změnu ve formě hardcore setu,kde představí svoje hardcore pecky vydané například na labelu Brutale, PRSPCT a dalších.

Máte se tak možnost těšit na to nejtvrdší co nám ze své tvorby dovezou, proloženo i svoulomenou tvorbou.
Navíc zahrají i mnoho nových věcí,které jste zatím neměli možnost slyšet.
The Dj Producer (Velká Británie)


Luke Mc Milan aka The Dj Producer je synonymem pro U.K. rave/underground scénu již víc než dvě desetiletí. Jeho vášeň pro jeho velmi přesný, přímý beat začala už v roce 1988,kdy na vysoké škole zkoušel experimentovat s electrem a hip hop beatem.Již tehdy ale věděl, že nechce být velkým hip hop djem.


Od této doby jeho kariéra začíná směřovat více do rovného a tvrdého stylu a jeho jméno se čím dál tím víc začíná zarývat do U.K. rave scény 90-tých let,kdy začíná být označován prvním hardcore techno djem v Británii a stává se ustřední postavou mnoha rave akcí v Británii.

Na svém vlastním labelu Rebelscum vydal více jak 30 tracků s jeho typicky vlastním hardcore soundem,který mu spolu s jeho unikátním stylem mixu přinesl uznání na mnoha velkých festivalech jako je Thunderdome, Mysteryland, Dominator, PRSPCT XL a mnoha dalších.

The DJ The Producer je taky jedním z mála jmen,které dokáží přizpůsobit maximálním způsobem svou hudbu publiku tak, abyste při každém jeho živém vystoupení nemohli očekávat stejné tracky a jeho set byl vždy jedinečným zážitek pro každého návštěvníka.
Hungry Beats vs. The Butchers


Producentské duo Hungry Beats,které nedávno vydalo své nové album na labelu Brutale a jejich parťáci z labelu Prague Nightmare Record The Butchers,kteří po vydání několika svých tracků začínají také pomalu vystrkovat své Frenchcore rohy a jezdí na první samostatné zahraniční booking na Slovensko, Maďarsko a Rakousko.
Tešte se na společný set nabitý novými kousky z jejich produkce doplněný o staré známé hity.V ČR se jedná o ojedinělý event a v konkurenci převážně soft akcí elektronické hudby je zde event,kde se můžete naplno odvázat a dát průchod všem emocím,které jste v sobě zadržovali. Kapacita lodi je však omezena a předprodej lístků na tuto akci naleznete v síti goout.cz
Dodal: Daniel Liščař
Tina
(Martina )
středa 27. 6. 2018 08:00
, Martina . 2018. Hard Boat, aneb někdo to rád tvrdě. Vychytané.cz. [Online] 27. 6. 2018. [Citace: 6. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12339. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hard-Boat,-aneb-nekdo-to-rad-tvrde
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.117s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: pondělí 6. února 2023 10:55