Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Villagers vystoupí s novým albem i v Praze

Neustále aktivní a tvořivý autor skvělých folkových skladeb a melodií Conor O’Brien udělal další velký krok se čtvrtým studiovým albem Villagers The Art Of Pretending To Swim, které vyjde 21. září.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Villagers
sobota 10. listopadu 2018 20:00
(konec +- sobota 10. listopadu 2018 23:00)
Futurum Club
Praha (CZ)
S tímto albem také vystoupí 10.listopadu v pražském Futurum Music Baru. Vstupenky za 390 Kč budou v prodeji od 10 hodin pátku 22.6.2018 na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatku) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 490 Kč.

Po poměrně intimním a hudebně střídmém albu Darling Arithmetic z roku 2015 se O’Brien na novém albu vrací k rozmanitému a barevnému přístupu debutové desky Villagers z roku 2010 Becoming A Jackal nebo alba z roku 2013 (Awayland) a dodává mu navíc niternější přístup, bohatou rytmizaci a zálibu ve zvukových detailech, jak analogových, tak digitálních. Vytváří pohlcující atmosféru a skládá nádherné a přístupné melodie. Zpívá o existenciálním strachu, ale zároveň nabízí naději v tomto našem technologickém světě.O’Brien začal na desce pracovat v roce 2016 po turné k Darling Arithmetic, kdy také vydal album se svou doprovodnou kapelou naživo ve studiu přetvořených starších skladeb Where Have You Been All My Life? Album Becoming A Jackal získalo cenu Ivor Novello Award za Hudebně i textově nejlepší píseň a dostalo se do výběru na ceny Mercury a Choice Music. {Awayland} dostalo cenu Choice Music Prize a dostalo se do výběru na cenu Mercury. Darling Arithmetic se pyšní cenou Ivor Novello za Nejlepší album. Píseň Villagers ‘Nothing Arrived’ měla na Spotify 105 milionů streamů. The Art Of Pretending To Swim vznikalo “v malém podkrovním pokojíku zastavěném mnoha věcmi ”v Dublinu, kam se přestěhoval z pobřežního resortu Malahide, kde žil 12 let a kde vznikala všechna alba Villagers.”


Na albu hostuje holandská flétnistka Maaike Van Der Linde, syntezátorový mistr Cormac Curran, irské dechové trio The Greenhorns, irská zpěvačka Siobhan Kane v ‘Long Time Waiting’ a Cormac ÓhAodáin ve skladbě ‘Ada’ zahrál na lesní roh. Všechny ostatní zvuky a tóny alba nahrál O’Brien sám.

The Art Of Pretending To Swim je dosud nejlepším a nejzajímavějším hudebním projektem Villagers.


Dodal: Michal Rejzek
Tina
(Martina )
čtvrtek 21. 6. 2018 08:00
, Martina . 2018. Villagers vystoupí s novým albem i v Praze. Vychytané.cz. [Online] 21. 6. 2018. [Citace: 3. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12330. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Villagers-vystoupi-s-novym-albem-i-v-Praze
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: neděle 3. července 2022 10:55