Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Welcome to Night Vale se vrací do Prahy s novou hrou

Podcast Welcome to Night Vale obsadí znovu Divadlo U Hasičů!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Welcome to Night Vale
úterý 5. února 2019 20:00
(konec +- úterý 5. února 2019 23:00)
Divadlo U Hasičů
Praha 2 (CZ)
Welcome to Night Vale, jeden z nejstahovanějších podcastů na světe, se chystá na další světovou tour, v rámci které se vrátí i do Prahy. Divadlo U Hasičů se znovu může těšit na novou nevyzpytatelnou inscenaci, jenž bude stejně napínavá jako předešlá, o které The New York Times napsaly, že je tak pozoruhodná, jako kdyby si ji na lokální rádiovou stanici odskočil napsat David Lynch nebo Stephen King. V Praze se představí 5. února 2019 a lístky budou v prodeji od 18. června za 590 Kč.Nové představení Welcome to Night Vale 2018 / 2019 World Tour nás znovu přivede do surreálné pouště a města Night Vale, kde se odehraje další napínavý příběh. Novou hru napsal Joseph Fink a Jeffrey Cranor a jedná se o zbrusu nové představení, které se zatím ještě ani neobjevilo jako podkast. Bude přístupné jak zarytým fanouškům, tak i novým posluchačům. Aktuální hra představí rozmanité drama formou komunikativní rádiové show, která bude pokračovat v tradici Night Vale a zapojovat do příběhu i diváky. Na konci každé show se tak odhalí další tajemství ze světa Night Vale…

S tour se můžeme těšit tradičně na herce Cecil Baldwina představujícího Cecila – hlas Night Vale, Symphony Sanders jako Tamiku Flynn a Meg Bashwiner jako Deb i Emcee. Během show se také dočkáte hudby od Disparition a speciálního záhadného hudebního hosta "The Weather".Joseph Fink společně s Jeffrey Cranorem vytvořili podcastovou série Welcome in Night Vale v roce 2012. V červenci roku 2013 se jejich podcast stal s 2.5 miliony staženími nejstahovanějším mluveným slovem na iTunes a pokořil tak velmi úspěšné pořady jako Radiolab nebo This America Life. Díky tomuto úspěchu se autoři rozhodli proměnit poslechovou sérii na živé představení, se kterým objeli už přes tři sta vystoupení ve více jak šestnácti zemích světa. Oba autoři napsali také dva dva bestsellery navazující na podcástové série (Welcome to Night Vale a It Devours!). V budoucnu se oba budou podílet na připravované televizní adaptaci pockastů pro televizní stanici FX.


Dodal: Force
Tina
(Martina )
čtvrtek 21. 6. 2018 08:00
, Martina . 2018. Welcome to Night Vale se vrací do Prahy s novou hrou. Vychytané.cz. [Online] 21. 6. 2018. [Citace: 7. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12329. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Welcome-to-Night-Vale-se-vraci-do-Prahy-s-novou-hrou
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.154s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.94.86
Serverový čas: čtvrtek 7. července 2022 01:11