Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Lemmy, Slash a Ewa Farna - tři hudební ikony v novém klipu kapely TH!S

Druhý videoklip ke skladbě L(Lemmy) z debutového EP „We are TH!S” vznikal v neuvěřitelně fotogenickém areálu Králodvorských železáren nedaleko Berouna.
Přidat na Facebook
Režie se tentokrát, na rozdíl od prvního videoklipu, ujal Vojta Kotek, který je zároveň baskytaristou kapely. Podobně jako v případě jejich prvního klipu Dance! se vyplatí vydržet až do úplného konce, kdy dochází k nečekané pointě. Na videoklip se můžete podívat zde:„Pecku L(Lemmy) jsme napsali na počest tomuhle rokenrolovýmu princi ještě za jeho života, ale pravděpodobně ji i tak nikdy neslyšel. O obrazovém ztvárnění jsem přemýšlel dlouho a hodně dlouho jsem si klip nedovedl vůbec představit. Jak udělat klip k písničce o Lemmym bez Lemmyho? Až těsně s blížícím se termínem natáčení mě napadl klíč, jak ke klipu přistoupit…,“vysvětluje Vojta Kotek. „Na konci našeho prvního klipu k písni Dance! vystupujeme v převlecích za slavné muzikanty. Tehdy vznikl i nápad s Ewou Farnou. Když jsem si totiž v kostýmu Slashe sundal klobouk a zůstala mi na hlavě kudrnatá paruka, všimli si kluci z kapely, že nápadně připomínám jednoho muže, který je Ewě velmi blízký. Rozhodl jsem se tuto myšlenku využít a dotáhnout. Napadlo mě, že zkusím oslovit Ewu, zda by nechtěla s námi tenhle vtípek dotáhnout. Ewa projevila skutečně skvělý smysl pro humor. Nápad se jí líbil a dokonce se uvolila v klipu zahrát hlavní ženskou roli. Nejen, že zvládla velmi náročný natáčecí den plný nepříjemných příkoří, ale ještě navíc svou roli sehrála opravdu brilantně! Je to velká profesionálka a strašně fajn holka! Náš zpěvák Honza Melíšek ztvárnil prince Lemmyho, na kytaristu Ondru Vyorala a bubeníka Pepu Černého vyšly role Lemmyho bodyguardů. Velkou pomocí nám byli i naši fanoušci, kteří v klipu sehráli dělníky a Lemmyho poddané.”Honza Melíšek o vtělení do postavy Lemmyho: „Hrát postavu takové legendy byla velká zodpovědnost. Ale chtělo se po mě, abych většinu času pil a kouřil, takže to šlo. Vtělení do Lemmyho se mi zalíbilo natolik, že když mi v maskérně sundavali bradavice, uronil jsem slzu. Z role jsem si přenesl i Lemmyho zálibu ve whisky s kolou, ačkoli tu jsem sdílel už dávno předtím.”

Obsazení videoklipu:
dělník Honza/Lemmy: Honza Melíšek
jeho sok/Slash: Vojtěch Kotek

Femme Fatale/Ewa: Ewa Farna
dělník
Ondra/bodyguard: Ondřej Vyoral
dělník
Pepa/bodyguard: Josef Černý
Tanečnice: Anet Antošová Crew

Tvůrci videoklipu:
střih: Tomáš Klímek
kamera: Marek Dvořák

produkce: Stink Prague
scénář a režie: Vojtěch Kotek
sound mix: Steve Walsh, Viliam Béreš - BangStahuj a poslouchej zde: http://WMCZ.lnk.to/Lemmy

TH!S v těchto dnech finišují na druhém EP, které vyjde 1. 11. 2018.
TH!S budou hrát na letních open air akcích, např.: Metronome, Benátská!s Impulsem, Festival Okoř, Colours of Ostrava, apod.

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 20. 6. 2018 11:00
Chovancová, Michaela. 2018. Lemmy, Slash a Ewa Farna - tři hudební ikony v novém klipu kapely TH!S. Vychytané.cz. [Online] 20. 6. 2018. [Citace: 3. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12326. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Lemmy,-Slash-a-Ewa-Farna---tri-hudebni-ikony-v-novem-klipu-kapely-TH!S
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: neděle 3. července 2022 11:25