Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Jamajská legenda Israel Vibration už v úterý poprvé v Praze

Jamajská legenda Israel Vibration vystoupí premiérově v Praze. Své léty prověřené hymny zazpívá svým fanouškům v úterý 19. června v pražském Lucerna Music Baru.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
ISRAEL VIBRATION & The Roots Radics Band
úterý 19. června 2018 20:00
(konec +- středa 20. června 2018 03:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Jedna z nejúspěšnějších roots reggae skupin historie se dala dohromady už začátkem 70. let v Kingstonu a dnes ji tvoří duo Lascelle "Wiss" Bulgin a Cecil "Skelly" Spence, které už roky doprovází proslulá kapela The Roots Radics Band. Jako support vystoupí Fyah Son Bantu se speciálním akustickým setem a selektoři Mr. Rizla & T-Jah. Vstupenky pořídíte v předprodeji za 490 Kč (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Na místě 590 Kč.

Původně trio Israel Vibration (Lascelle “Wiss” Bulgin, Albert “Apple Gabriel” Craig a Cecil “Skelly” Spence) se dalo dohromady už v období dospívání na rehabilitační klinice Mona, kdy byli všichni tři hospitalizováni s obrnou. Nové vokální trio si záhy začalo vydělávat na skromné živobytí zpěvem na ulicích. Dveře do hudebního světa jim otevřel hned první singl Why Worry, který vznikl v roce 1976 za podpory rastafariánů z Twelve Tribes of Israel. Díky jeho úspěchu pánové brzy předskakovali velkým jménům jako Dennis Brown, Bob Marley nebo Inner Circle.Po vydání několika nahrávek se Israel Vibration přestěhovali na začátku 80. let do New Yorku, kde se jim však nedařilo a trio se na čas rozpadlo. Kariéru Israel Vibration znovu nastartovala deska Strength of My Life, kterou nahráli za doprovodu Roots Radics Bandu. V roce 1997 kapelu opustil Apple Gabriel a od té doby jsou Israel Vibration dvoučlenným tělesem.

Wiss a Skelly od té doby nahrávají a koncertují po celém světě. V roce 2012 byli dokonce odměněni nominací na Grammy za desku Reggae Knights. V úterý nás v Lucerna Music Baru čekají ty nejlepší roots reggae vibes, tak si nenechte tento výjimečný koncert ujít!

Oficialní Facebook událost: http://www.facebook.com/events/2002033003380222/

Ticket link: http://www.musicbar.cz/program/israel-vibration-jam/

www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.instagram.com/lucernamusicbar
www.twitter.com/lucernamusicbar

Dodal: Jaromír Telenský
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 14. 6. 2018 19:00
Chovancová, Michaela. 2018. Jamajská legenda Israel Vibration už v úterý poprvé v Praze. Vychytané.cz. [Online] 14. 6. 2018. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12307. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jamajska-legenda-Israel-Vibration-uz-v-utery-poprve-v-Praze
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 02:13