Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Metronome přiveze kvílení i boty Jana Krause

Metronome Festival Prague letos ovládnou hvězdy jako The Chemicl Brothers, Massive Attack, Tom Odell nebo David Byrne, ale i mezi desítkami koncertů budete mít o zábavu a zážitky postaráno.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Metronome Festival 2018
pátek 22. června 2018 14:00
(konec +- sobota 23. června 2018 02:00)
Výstaviště Holešovice
Praha (CZ)
Připravili jsme pro třetí ročník dosud vůbec nejrozsáhlejší doprovodný program, který uspokojí milovníky kultury, sportu, relaxu i party.

Vstupenky na Metronome najdete ZDE: http://www.metronomefestival.cz/cz/tickets/

Mezi novou fontánou, která na Výstavišti vznikla teprve nedávno, a Radio Wave New Stage, kde se představí zejména mladí interpreti jako HRTL, Zagami Jericho nebo dánští Communions, vznikne rozsáhlá komfortní zóna pro zábavu a odpočinek. „Připravili jsme zatím vůbec největší doprovodný program, kde návštěvníkům po oba celé dny nabídneme nejen spousty aktivit, které si mohou vyzkoušet, ale i spoustu divadel, vystoupení debat,“ říká Barbora Šubrtová, programová ředitelka Metronome Festivalu Prague. „Celá zóna doprovodného programu bude navíc posetá pohodlnými křesílky, dostatkem míst k odpočinku, a kromě zmíněných vystoupení nabídne i spoustu sportovních a zájmových činností,“ doplňuje Šubrtová.

V centru odpočinkové zóny bude stát Pendulum Tent, kde se každý večer odehrají vrcholy doprovodného programu. V pátek večer to bude site-specific představení hraničící s performance Kvílení 2.18, které je uměleckým zpracováním slavného Ginsbergova textu s hudebním podkresem. V sobotu vystoupí soubor Divadla ZASETO s představením Shoes Jana Krause, které originálně paroduje populární talk-show. Sobotní večer pak bude patřit stand-up komikům Tigranu Hovakimyanovi, Danielu Ferencovi a Nikolu Džokićovi, po kterých přijde na řadu taneční vystoupení Badd Fyah představující karibské hudební žánry dancehall a soca.

Výraznou součástí doprovodného programu bude představení neziskových organizací. „Zaměřili jsme se letos na lidská práva a ochranu zvířat. Například Amnesty International na Metronomu spustí unikátní projekt Freedomselfies, který vznikl u příležitosti výročí 70 let od vzniku Deklarace lidských práv a svobod,“ popisuje Barbora Šubrtová. V sektoru neziskových organizací se se speciálním programem představí také organizace Post Bellum nebo Člověk v tísni, práva zvířat zastoupí Vegan Fighter, Farma naděje nebo Svoboda zvířat.

V areálu se také představí renomovaní umělci, za všechny například Michal Cimala nebo Jens Besser. Oba chystají unikátní díle pouze pro Metronome Festival Prague. Opero Forum nabídne několik zajímavých debat, především na téma smart cities.

Během obou festivalových dnů si budete moct vyzkoušet také mnoho sportovních a volnočasových aktivit, jako jsou například netradiční sporty Kanjam a Spikeball. „Myslíme i na děti, které se zabaví v animační dílně, na trampolínách nebo si mohou vyzkoušet tetování na banány,“ uzavírá Šubrtová.

Kompletní seznam aktivit a doprovodného programu:
Kvílení 2.18 – Postbeat generation
Divadlo ZASETO: Shoes Jana Krause
Stand up comedy – Tigran Hovakimyan, Daniel Ferenc, Nikola Džokić
Show Badd Fyah
DJ Mr. Funky Machine + Iwan Linetski
DJ 4become1 with Dudu Morais Drums
Opero Forum
Amnesty International
Post Bellum
Člověk v tísni
Vegan Fighter
Farma naděje
Svoboda zvířat
Koloběžky
Fotokoutek
Animační dílna – Filmová dílna Aeroškoly
Ping-pong
Spikeball
Kanjam
Tetování henou a bagpainting
Tetování na banány – Bez Cirkusu
Biatlonová střelnice – Prague sport games
Freestyle Kolbenka
Surf Aréna

Zdroj: Metronome Festival
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 11. 6. 2018 20:00
Chovancová, Michaela. 2018. Metronome přiveze kvílení i boty Jana Krause. Vychytané.cz. [Online] 11. 6. 2018. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12294. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Metronome-priveze-kvileni-i-boty-Jana-Krause
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 13:54