Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Komik Daniel Sloss přiveze do Prahy svou novou stand-up show

Jedno z nejrychleji rostoucích jmen stand-upu se vrací do České republiky.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Daniel Sloss - stand-up show
sobota 13. října 2018 21:00
(konec +- neděle 14. října 2018 00:00)
Lucerna - kino
Praha (CZ)
Skotský uznávaný a oceňovaný komik Daniel Sloss se svými vystoupeními procestoval více než dvacet osm zemí světa od New Yorku po Nový Zéland. Pro společnost Netflix letos natočil hned dva pořady. Po loňském vyprodaném stand-upu se 13. října vrací do Prahy, aby v prostoru Kina Lucerna představil svou novou show s názvem X.

Speciálním hostem bude začínající britský komik Gareth Waugh. Vstupenky (570 Kč) jsou v prodeji od 8. června na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketmaster. Show proběhne v anglickém jazyce bez překladu.

Daniel Sloss účinkoval hned v osmi epizodách americké talk show Conan a jedenáctkrát za sebou vyprodal edinburský festival Fringe, kde platí za jeden z největších taháků posledních let. Podmanil si také londýnský prostor West End či Off-Broadway v New Yorku. Vystupoval v pořadech Roast Battles a Drunk History stanice Comedy Central, v relaci Sunday Night at the Palladium televize ITV či Late Late Show with Craig Ferguson televize CBS. Ve svých dvaadvaceti letech napsal, financoval, režíroval a účinkoval v šestidílné online sérii M.U.F.F. Jeho vystoupení v rámci Tedx Talk vidělo přes 600 000 lidí a videa na internetu čítají dohromady více než 5 milionů zhlédnutí. Pro Netflix letos natočil speciály Dark a Jigsaw, dříve známé jako So?. V současnosti se komik vydává na svou desátou světovou tour.V pouhých sedmnácti letech se Sloss stal historicky nejmladším finalistou britské soutěže So You Think You’re Funny? určené pro začínající komiky. Nejmladším účinkujícím byl také v rámci svého prvního stand-upu na edinburském Fringe. Od té doby se každoročně vrací s novou show a vystupuje pokaždé pro plnou kapacitu 10 000 lidí.


Dodal: Fource

Tina
(Martina )
úterý 12. 6. 2018 08:00
, Martina . 2018. Komik Daniel Sloss přiveze do Prahy svou novou stand-up show. Vychytané.cz. [Online] 12. 6. 2018. [Citace: 3. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12290. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Komik-Daniel-Sloss-priveze-do-Prahy-svou-novou-stand-up-show
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.128s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.206.14.36
Serverový čas: neděle 3. července 2022 23:59