Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Beatboxerské duo MAD TWINZ premiérově v Čechách - dnes ve Stormu!

Velice oblíbená beatboxová dvojčata Mad Twinz z Ruska již dnes premiérově vystoupí v Čechách a to v hudebním klubu Storm. A bude to nevídaná show!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Mad Twinz
sobota 9. června 2018 21:00
(konec +- neděle 10. června 2018 04:00)
STORM CLUB
PRAHA - Žižkov (CZ)
Fanoušci z celého světa je naprosto zbožňují, potvrzují to také popularita jejich videí, která mají miliony zhlédnutí. Tato respektovaná dvojka má na svém kontě slušnou hudební kariéru a velké množství mezinárodních úspěchů. Už tato sobota 9. Června bude právě ve znamení Mad Twinz a současně také Storm Beatbox Battlu.

MAD TWINZ
Tato velmi respektovaná dvojice odstartovala svoji hudební dráhu v roce 2004. Na svůj úspěch nemuseli příliš dlouho čekat, jejich talent a energie totiž doslova ovládla fanoušky a to nejen v jejich rodné zemi ale i za hranicemi. Mad Twinz jsou velice akční a makají na sobě o sto šest, důkazem jsou také jejich pravidelná videa, která mají miliony zhlédnutí. Se svými fanoušky komunikují nejen na svých show ale i prostřednictvím sociálních sítí. Dvojička vystoupila na spoustě akcích po celém světa a to i na největší drum & bass akci světa – RAMPAGE.Storm Beatbox Battle
Kromě samotné show Mad Twinz se ve Stormu uskuteční Storm Beatbox Battle ve spolupráci s Czech Beatbox Community, ve které si změří síly ti nejlepší beatboxeři nejen z Čech ale také ze Slovenska. A samozřejmě Mad Twinz zasednou do poroty! Bude to prostě jeden velký zážitek od začátku až do konce.Hudebně aktivní začali být kluci už od dětství, kdy navštěvovali hudební školu. V roce 2004 je okouzlil právě beatbox díky neobvyklé a originální flow. Velmi je oba dva ovlivnil britský hudebník a beatboxer Killa Kela. V tu chvíli věděli, že se stane tento směr jejich smyslem života. Kluci jsou zároveň zakladatelé jejich vlastního projektu Soundhunter, který začal úplně spontánně ale postupně si u fanoušků vydobyl stále větší popularitu. Kluci v něm tak experimentují, zkouší a nahrávají různé zvuky a to vše natáčejí. Vše dokumentují během svých cest a show. Kromě hudby tato dvojka velmi ráda fotografuje a věnuje se charitativní činnosti, dokonce mají svůj vlastní fond. Jejich inspirací je například beatboxový hudebník Beardyman. Co se týče beatboxu a častých dotazů na to, jak poctivě trénují, tak je to téměř vždy. Je to jejich styl života a také nejlepší kámoš. Takže tím prostě žijí ☺ A co by poradili začínajícím beatboxerům? Najít v životě a budovat priority tak, aby nikdo a nic nemohlo narušit vaši vášeň a touhu se rozvíjet daným směrem, který si zvolíte. Věřte v sami sebe a vše přijde. Snažte se vyhnout lidem, kteří nemají žádné sny a nevěří v ně. Důvěřujte svému srdci. Nebojte se experimentovat! Vypadni z tvého stínu a ukažte světu, kdo jste!


Odkaz: http://www.loopmasters.com/articles/3814-Producer-Interview-With-Beatbox-Artists-Mad-Twinz

Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 9. 6. 2018 08:00
Chovancová, Michaela. 2018. Beatboxerské duo MAD TWINZ premiérově v Čechách - dnes ve Stormu!. Vychytané.cz. [Online] 9. 6. 2018. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12289. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Beatboxerske-duo-MAD-TWINZ-premierove-v Cechach---dnes-ve-Stormu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: středa 6. července 2022 02:32