Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Musíme si pomáhat aneb Prošlapejte kecky pro dobrou věc!

Svět je bohužel nespravedlivý. Ne každý z nás startuje na stejné čáře. Co tahle zkusit společně pomoci těm, kteří to potřebují?
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
DNB Benefice
pátek 8. června 2018 22:00
(konec +- sobota 9. června 2018 06:00)
STORM CLUB
PRAHA - Žižkov (CZ)
Protože každá pomocná ruka se hodí a společnými silami dokážeme vytvořit něco daleko VÍC! Stejně jako v loňském roce tak i letos se můžete stát součástí a podpořit tak projekt Dr. Klaun organizace Chance 4 Children. Ten pomáhá znevýhodněným dětem, které jsou dlouhodobě hospitalizovány v nemocničním prostředí. Už v pátek 8. června 2018 tak organizujeme speciální event DNB Benefice, jehož výtěžek poputuje těm, kteří to potřebují.

CHANCE 4 CHILDREN
Tato organizace funguje již od roku 1996 a pomáhá nejen nemocným dětem ale i dětem z dětských domovů. Za celou dobu svého působení se organizaci podařilo společně s mnoha významnými osobnostmi, sponzory a partnery vybrat neuvěřitelnou částku 600 milionů korun. Mezi osobnosti, které s organizací spolupracovali, patří například hokejista Jaromír Jágr a řada dalších.

PROGRAM DR. KLAUN ANEB SMÍCH UZDRAVUJE!
Iniciativa Doktora Klauna již od jara roku 1999 aktivně pomáhá hospitalizovaným dětem v České republice při překonávání traumatu z dlouhodobého pobytu v nemocničním prostředí. V rámci tohoto programu, inspirovaného výzkumem Dr. Huntera „Flastra“ Adamse ve Spojených státech, pracuje tým nadšených klaunů ruku v ruce s lékaři a zaměstnanci dětských onkologických klinik a oddělení.

Práce a výzkum Dr. Adamse si vysloužila celosvětový ohlas a byla zdokumentována filmem „Doktor Flastr“ s Robinem Williamsem v hlavní roli. Dobrá nálada, smích a chichot obklopují naše klauny, kamkoli přijdou. Léčba smíchem napomáhá přirozeným uzdravujícím procesům malých pacientů. Dovoluje jim zapomenout na jejich nevyléčitelné choroby a cizí nemocniční prostředí, ve kterém se ocitli. Tým Doktora Klauna se skládá výhradně z dobrovolníků a pomocníků, oddaných pomoci dětem v jejich boji proti nemocem a chorobám. Doktor Klaun a jeho existence z velké míry závisí na štědrosti osob a firem.

JAK MŮŽETE POMOCI?
Je to jednoduché! Stačí přijít na DNB Benefici pro Chance 4 Children, kterou pořádá pražský klub Storm a který nabídne nevšední hudební line-up. Na akci zahraje špička české drum & bassové scény, která je také součástí Let It Roll Crew. Vstup na místě bude 100 CZK či 150 CZK i včetně lístku do tomboly, kde každý vyhrává. Veškerý výtěžek z akce poputuje právě na účet organizace Chance 4 Children.

RIDO
Rido patří v současnosti mezi jedny z nejaktivnějších a nejúspěšnějších drum and bassových producentů a DJů v České republice. Svoji pozici také upevnil i několika cross-žánrovými spoluprácemi s kapelou Support Lesbiens, s houslovou virtuoskou Gabrielou Demeterovou či s českou návrhářkou Janou Berg. Například jeho remix skladby „Sweet Little Something“ od Support Lesbiens byl zvolen za českou drum and bassovou Skladbu roku v anketě Drum and bass Awards 2008.Rido má za sebou řadu úspěšných releasů na uznávaných zahraničních labelech jako Citrus Recordings, Defcom Records, Fokuz Recordings, Intersection Recordings nebo .shadybrain Records. Například skladba „Strangers“ se také objevila na CD příloze prestižního britského magazínu Knowledge. V roce 2010 se Rido stal nejlepším producentem a získal ocenění Nejlepšího tracku roku 2010. V roce 2011 navazuje spolupráci s legendárním vydavatelstvím Metalheadz, kde mu vyšli dvě EP. Skladba „Twisted“ se zařadila mezi nejprodávanější songy tohoto roku právě na značce Metalheadz, současně se také objevil na kompilaci vydavatelství Hospital. Má na svém kontě společně vydané EP se světovým producentem Mefjusem „Optimum trajectory“, Opening show pro festival Let It Roll s kolegou Counterstrike a celou řadu show po celé Evropě. V roce 2016 vydal svůj debut „Rhythm of Life“, které vyšlo na Blackout. Mezi nejnovější skladby patří „Say it Loud“ či „Liar“, který vytvořili s legendárním Optivem.Dodala: Katka Machová

Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 4. 6. 2018 17:00
Chovancová, Michaela. 2018. Musíme si pomáhat aneb Prošlapejte kecky pro dobrou věc!. Vychytané.cz. [Online] 4. 6. 2018. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12257. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Musime-si-pomahat-aneb-Proslapejte-kecky-pro-dobrou-vec!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.13s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.24.209
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 04:27