Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Na Festivalu se představil klip k filmu Úsměvy smutných mužů

V rámci Zlín Film Festivalu byl ve středu 30. května premiérově představen klip k písni Davida Stypky „Kříž“.
Přidat na Facebook
Píseň je ústředním hudebním motivem filmu Úsměvy smutných mužů, který se natáčel mimo jiné i ve Zlíně a okolí a hrají v něm herci jako Jaroslav Dušek, David Švehlík či Simona Babčáková. Premiéra filmu je plánovaná na červenec tohoto roku.

Hudební klip k písni "Kříž", jejímž autorem i interpretem je držitel ceny Anděl David Stypka, se celý natáčel v dubnu ve Zlíně, například na náměstí Míru, v parku Komenského či v bývalém svitovském areálu. "Píseň nás zaujala svým silným poetickým textem, proto jsme moc stáli o to, aby hudebně doprovodila náš film," přiblížil koproducent filmu Úsměvy smutných mužů Martin Gazda.Film režiséra Dana Svátka podle stejnojmenného knižního bestselleru Josefa Formánka vypráví osudy čtyř chlapíků, kteří se potkají v protialkoholní léčebně. Navzdory drsné zkušenosti však zažívají i zábavné situace a vznik nových přátelství. Ve filmu se představí Jaroslav Dušek, David Švehlík, Jaroslav Plesl, Ondřej Malý nebo Simona Babčáková.

Koproducentem filmu je zlínská společnost IS Produkce. Do projektu se jako koproducent zapojilo také město Zlín a filmové, kulturní a produkční centrum Filmový uzel Zlín. Společně s dalšími institucemi jako je zlínská filmová kancelář Zlín Film Office usilují o návrat filmového průmyslu zpět do Zlína.

Úsměvy smutných mužů budou mít premiéru 12. července 2018 v Praze, zlínské publikum uvidí film v předpremiéře o dva dny dříve, 9. července.Více na www.zlinfest.czDodala: Ing. Kateřina Martykánová
Tina
(Martina )
pátek 1. 6. 2018 08:00
, Martina . 2018. Na Festivalu se představil klip k filmu Úsměvy smutných mužů. Vychytané.cz. [Online] 1. 6. 2018. [Citace: 2. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12247. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-Festivalu-se-predstavil-klip-k-filmu-Usmevy-smutnych-muzu
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: sobota 2. července 2022 13:09