Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Karel Gott si zahraje společně s dcerkami v nové pohádce

Karel Gott si zahraje kováře v nové pohádce "Když draka bolí hlava" společně s dcerkami Charlottkou a Nellinkou.
Přidat na Facebook
Ve čtvrtek 3. května proběhla v Praze další zkouška kostýmů pro připravovanou novou československou pohádku "Když draka bolí hlava", v rámci které, jsme oznámili, že roli v pohádce přijala opravdu velká osobnost, kterou není nikdo jiný než Karel Gott. V pohádce si zahraje kováře.

Kromě Karla si v pohádce zahrají i jeho dcerky Charlottka a Nellinka. Charlottka bude hrát hlavní dětskou roli Barborku vnučku kováře. "Původně jsem dostal nabídku vybrat si ze dvou rolí, a to buď roli krále nebo kováře. Nakonec jsem se rozhodl pro roli kováře, protože budu mít větší možnost zahrát si s dětmi. S Charlottkou, která mi bude sekundovat jako moje pohádková vnučka Barborka a s pohádkovým vnukem Tomíkem, kteří přijedou za babičkou a dědou do kovárny "Pod dračí skálou" a tráví zde prázdniny," říká o své roli Karel Gott.


Jeden z kostýmů byl připraven také pro sestřičku Charlottky, pro Nelly Gottovou, která se v pohádce také objeví a bude to vůbec poprvé, kdy si se svým tatínkem zahraje, jak nám potvrdil Karel Gott: "S Charlottkou jsem si už měl možnost zahrát, a to ve filmu Decibely lásky. S Nellinkou se "na place" potkáme poprvé, už teď se na to moc těším, protože obě holčičky jsou velmi talentované a z mého pohledu věrohodné."

Partnerkou Karla Gotta bude v pohádce skvělá slovenská herečka Kamila Magálová, která přijala roli Panímámy, a dokonce s Karlem nazpívala i závěrečnou píseň s názvem "Láska je náš drahokam" autorů Michala Davida (hudba) a Petra Šišky (text), která ke své roli řekla: "Dušan Rapoš režisér pohádky mi zavolal a nabídl mi roli Panímámy. Sice jsem byla již skoro rozhodnuta, že roli příjmu, protože v minulosti jsem už s panem režisérem natočila pohádku "Falošný princ", ale ještě jsem si vyžádala scénář. A po přečtení scénáře musím říct, že je to překrásná pohádka. Já tam hraji panímámu po boku Karla Gotta a moc se na to těším."

Karel Gott navíc pro pohádku nazpíval ještě jednu píseň duet se svou dcerkou Charlottkou s názvem "Když draka bolí hlava".

Vskutku nabité herecké obsazení pak slibuje hodnotný zážitek nejen pro děti v kategorii 6plus, ale i pro jejich rodiče a příznivce československé sounáležitosti.

V zásadních rolích pohádky se objeví již zmiňovaní Karel Gott (kovář), Kamila Magálová (panímáma), Charlotte Ella Gottová (Barborka), Aleš Nykodým (Tomík), Ján Koleník a Miroslav Šimůnek (králové), Zuzana Maurery a Kateřina Brožová (královny), Miro Noga (lidský skřet Blivajz), Osmany Laffita (komorník), nové mladé tváře Zuzana Žáková (princezna Adélka) a Jakub Jablonský (princ Janko).

Důležitou složkou pohádky jsou písničky renomovaných autorů v čele s Vašem Patejdlem, Michalem Davidem, Igorem Timkem, Leškem Wronkou a Miro Bazgerem, či Martinem Harichem. O kvalitě písní lecos napovídá i osobní účast Karla Gotta na celém projektu, konkrétně jím osobně nazpívané duety s dcerou Charlottou a slovenskou herečkou Kamilou Magálovou.

Významnou roli v pohádce budou hrát i hlasy známých osobností, kde hlavně vtip a šarm Igora Timka (slovenská hlava Draka) a Libora Boučka (česká hlava Draka) slibují dobrou zábavu, stejně jako důstojný hlas Václava Postráneckého, který zazní jako hlas starého Draka.

Pohádka "Když draka bolí hlava" vzniká v režii Dušana Rapoše, který je zároveň spoluautorem scénáře společně s producentem Petrem Šiškou.

Premiéra pohádky je plánovaná v kině Lucerna v Praze již tento rok 24.10.2018.
Dodala: Lucie Mazůrková, Bohemia motion pictures
Tina
(Martina )
pátek 18. 5. 2018 08:00
, Martina . 2018. Karel Gott si zahraje společně s dcerkami v nové pohádce. Vychytané.cz. [Online] 18. 5. 2018. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12201. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Karel-Gott-si-zahraje-spolecne-s-dcerkami-v-nove-pohadce
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 02:32